Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehetek teljesen alkalma...

Miért lehetek teljesen alkalmatlan a barátkozásra, de még a beszélgetésre is?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok normálisan elbeszélgetni, hogy őt is érdekelje a beszélgetés, esetleg később még keresse is a társaságomat.

Senki nem kíváncsi rám, mi lehet a bajom?

Lehetnek még valaha haverjaim, vagy akármi?


2013. júl. 20. 21:02
 1/5 anonim válasza:
Persze , hogy lehetnek! És lehet vannak is csak nem veszed észre. Vagy lehet valamivel megbántod őket. Ülj le nyugodtan és gondold végig mit ronthatsz el. Miközben valakivel beszélgetsz figyelned kell rá, és akkor ő is fog rád. Ne erőltess dolgokat, nem kell eljátszani, hogy te vagy a valaki. Csak legyél önmagad, még ha unalmasnak is érzed magad. Nem vagy az, senki sem az. Mindenki érdekes. Keresd meg mi lehet a hiba, és azt, hogy hogy tudsz rajta változtatni.Aztán ne görcsölj rá nagyon, csak hagyd hagy menjenek a dolgok a maguk útján. Viszont közben azért legyél észnél, és figyelj. Figyeld a gesztusokat, de ezt sem túl görcsösen mert megérzik az emberek... Engedd el magad és hajrá
2013. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy alkalmatlan, csak kevés közös témád van másokkal. Próbáld meg bővíteni az érdeklődési körödet, remélhetőleg segíteni fog.
2013. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és a mai napig nem jöttem még rá az okára, pedig már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz...
2013. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NE GÖRCSÖLJ RÁ ANNYIRA úgyis találsz olyan embereket akikkel össze tudsz barátkozni és ha kedves vagy és mindenkivel próbálsz beszélgetni nem vonulsz külön egyedül szomorkodni hogy mért nem tudsz barátkozni akkor nem lehet gond.
2013. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pont ugyan ilyen vagyok én is!:D de tudom hogy meg lehet változni mert egy nálam idősebb ismerősömnek aki szintén ilyen volt sikerült!!!és most mindenki akivel leáll beszélni imádja!azért ez elég biztató jel;)
2013. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!