Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyi értelme...

Szerintetek mennyi értelme van egyedül utazgatni, meg biciklizni a környéken unalmamban?

Figyelt kérdés

Iskolás vagyok, ki vagyok közösítve, nincsenek haverjaim, senki akivel kimehetnék. Unatkozok egész szünetben, itthon vagyok, itthon csinálok valamit egyedül, locsolok pl. vagy akármit.

Néha elmegyek biciklizni egyedül, körbejárom ezt az amúgy kis települést, de már eléggé unom.

Azt is elterveztem a nyárra, hogy buszozgatok a környéken, elmegyek az iskolám városába busszal, és ott eltöltök egyedül pár órát, sétálgatok, ülök a ligetben és a téren, meg ilyenek, de szerintetek ennek mennyi értelme van egyedül? Egyedül van értelme ott sétálgatni totál céltalanul, meg ülni és maximum a mobilomat bámulni, vagy a környéket?


2013. júl. 26. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb néha egyedül menni bizonyos helyekre,

-akkor indulsz amikor akarsz,nem kell senkire várnod,

-arra mész amerre akarsz,nem nyafog ott melletted egy vinnyogó,hogy én most nem erre akarok menni,

-bármikor veszel egy fagyit,kólát magadnak ,nem kell neki is venned,

- és stb,stb,

2013. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schocko ***** válasza:
Olvassál, azt úgyis csak egyedül érdemes csinálni.
2013. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rengetegen kiülnek a parkokba azok is csak nézelődnek még ha többen is vannak, jó az hogy ne mindig otthon legyél
2013. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is biciklizni szoktam egyedül

minden nap ugyan azon az ùtvonalon. aszfalton aztán dombos földùton!

csak 7km-t tekerek, de jobb mint a semmi

2013. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket a kérdéseket teszem fel magamnak egy pár éve. én meg felnőtt koromra maradtam itt barátok nélkül. És nincs semmi értelme. Annak van értelme, ha barátokat keresel és megpróbálsz ismerkedni. Ha tényleg akarod, biztos össze fog jönni valami.
2013. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13%
Keress egy keresztény közösséget, ahol fiatalok vannak. Jól fogod érezni magad...
2013. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szeretek utazgatni belföldön, és "totál céltalanul" sétálgatni. (Nincs családom és társam se.)Megnézek mindent. Látok sok szép épületet, érdekes fákat, madarakat. Néha eldumálok a csövesekkel vagy az idősekkel, meg odaszaladnak hozzám a gyerekek is játszani. Vagy néha csak leülök egy kávéra és bámészkodom. Régebben vittem jegyzetfüzetet és novellákat írtam. Szerintem van értelme elindulnod, csak rá kell magad szánni, jobb, mint az önsajnálat.
2013. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet érsz vele, mintha bent tespednél a tv előtt. Ha nincs sok pénzed, akkor meg más alternatíva nem nagyon van, mozi, színház, koncert, múzeum, stb... mindhez pénz kell. Egyedül talán a sport bizonyos ágazataihoz nem.
2015. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!