Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki ennyire nem bírja a magányt?

Figyelt kérdés
Ha akár egy éjszakára is magamra maradok úgy, hogy nincs kivel beszélgetnem, mindig rossz gondolatok törnek rám és nagyon sötéten látom a jelenemet és a jövőmet is. Sokáig voltam magányos, 1-2 évig, de elég volt, úgy érzem, elszakadt a cérna, nem bírom tovább. Amúgy nincsenek barátaim, csak egy-két netes havert sikerült találnom, ami ugye nem igazi barátság, csak valami pótlék, attól még ugyanúgy nincs életem. Ha közülük valaki nincs fent Facebookon, hogy tudjak vele beszélgetni, akkor nagyon rosszul érzem magam és olyan sötét gondolatok jönnek elő, hogy mindig kiborulok. Na, ez van most is. Nagyon nehéz volt nekem ez az utóbbi pár év és akármire nézek, mindig eszembe jut ez és félek a nehézségektől, meg az emlékeimtől is kiráz a hideg. Az rossz emlékektől azért, mert nem akarom, hogy megismétlődjön, a jóktól meg azért, mert akkor könnyű volt, most meg megint nehéz. Amúgy lefoglalni se tudom magam, csak kattogni. Régen szerettem olvasni, de most már az se köt le. Egyszerűen semmi, csak az, ha az utcán lehetek, vagy ha valakivel beszélgetek. Próbálok ismerkedni is, nyitott vagyok, a többi már csak szerencse kérdése. Csak utálom az éjszakákat, mert sose 100%, hogy valaki mindig fent lesz a neten és ilyenkor nagyon lassan megy az idő és nagyon nehezen bírom. Holnap napközben dolgozok, aközben nyugi van, csak akkor leszek nagyon rosszul érzelmileg, ha így magamra maradok, ráadásul a négy fal között. Nagyon kibírhatatlan. És már esély sincs rá, hogy valamelyik netes ismerősöm fent legyen, mert ilyenkor már rég fent szoktak lenni. Ilyenkor mi a francokat csináljak? Megőrülök. Van még valaki így?

2013. júl. 26. 20:55
1 2 3 4
 1/33 nikimeszaros válasza:
0%
Menj el dolgozni!
2013. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és milyen nemű ?
2013. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 nikimeszaros válasza:
0%
Ágynemü :D és ha ilyen bajai vannak megoldja napi 8 óra fárasztó munka mert örül ha hazaér és nem lesz ideje a facebookra meg a hülyeségekre, hanem csak alszik mint a bunda, másrészt meg munkatársak ott vannak szóval nincs magány.
2013. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
én sem bírom a magányt. ilyenkor inkább nézeke gy filmet, avgy sétálok egyet, vagy itt válaszolgatok :P
2013. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De nyomorék válaszok születtek...amúgy dolgozok. És? Nem fáradok el.
2013. júl. 26. 21:14
 6/33 anonim ***** válasza:

Félsz éjszaka egyedül, vagy mitől jönnek a rossz gondolatok?

Miért vagy totál egyedül, és hány éves vagy?

Fiú, lány?

az éjszakai csendben élesebbnek, bántóbbnak tűnnek a gondolatok, problémák, mint nappal. Sötétek azok is, mint az éjjel. Nézz vidám filmeket, ne gondolj a rosszra.

Biztosan vannak szép emlékeid is. Este, ha nem tudok aludni, a tengerre gondolok. Milyen szép volt. Éjszaka is. Félelmetes, de szép.

2013. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
menj el dolgozni.
2013. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

2 23l


4 Dettó.

2013. júl. 26. 21:16
 9/33 A kérdező kommentje:
6 Napközben is ugyanúgy jönnek, csak akkor jobban sikerül elterelni, mert ugye DOLGOZOK. De munka nélkül, itthon a csendben még nappal is nehéz, de éjszaka még inkább. Az a baj az estével, hogy akkor jön meg a kedvem mindenhez, akkor tudnék csak igazán élni és ezt nem mindig van kivel megosztani.
2013. júl. 26. 21:19
 10/33 anonim ***** válasza:

Nikimeszaros: én azt olvastam hogy dolgozik és munka közben nem is érzi rosszul magát. Amit nem bír az az egyedüllét amikor hazaér és még mindig van a napból rengeteg idő.


A kérdezőnek: keress hobbit vagy sportolj. Esetleg próbálj hozzád hasonló embereket keresni akik egyedül érzik magukat. Itt gyk-n ha rendszeresen olvasgatod, garantáltan találsz ilyet valószínűleg a saját korosztályodban. Velük csinálhatsz közös programot esetleg. Így saját magadon és a másik emberen is segítenél. Lennél a társasága. Csak nem mindenki olyan szende, hogy egy sört ne lehetne vele meginni például forma-1 közben vagy hasonló. Ha hobbit találnál magadnak az talán még könnyebb lenne, hiszen olyan emberekkel találkoznál akikkel megegyezik az ízlésed. Nem garantált, hogy barátokat szerzel, de már az is valami ha van aki néha érdeklődik felőled.

2013. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!