Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet barátnőket találni,...

Hol lehet barátnőket találni, milyen közösségi oldalakon? Én egy 50-es nő vagyok!

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
csatlakozz külnféle csoportokhoz, pl. a hobbiddal, érdeklődési köröddel kapcsolatban, pl. sport, főzés... rengeteg csoport alakult már, ott lehet társalogni
2013. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen facebookon pl vagy itt is lehet találni, de szerintem ha már középkorúvagy érdemesebb fórumokon keresgélned mert itt szerintem sok a fiatal
2013. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is ötvenes nő vagyok, és barátnőt keresek. Szeretek kirándulni és olvasni, komolyzenét hallgatni. Ha van kedved, írj priviben!
2013. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 30-as pasi vagyok, és szintén barátnőt keresek, de más értelemben. :)

Egyszer elmentem jógázni, mert mondták, hogy az inkább női sport, és milyen sok csaj jár el. A tanárnéni olyan 35-ös nő volt, csak nem az esetem. A többi kb. 10 résztvevő 50-60 éves nők. Szóval ez nekem nem nagyon jött be, de neked még akár jó is lehet. :) Régi művelődési házakban szoktak lenni csoportok, jobb helyeken az első óra ingyenes, utána havi 5-8 ezer forint a bérlet.

Aztán kirándulós honlap: setafika.hu Minden hétvégén van 5-6-féle kirándulás szervezve. Meg hétközben is. Meg kell nézni a képeket. 10-20-30-an vannak 1-1 helyen. Csupa középkorú és nyugdíjas jár el, meg max. 1-2 huszonéves. Be kell jelentkezni, és elmenni egyszer.

Én komolyan azt nem tudom, hogy mi fiatalok miért nem járunk össze sehová.

2013. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja ezek voltak a valódi helyek, ahol találkozol emberekkel.

Ha netes írogatásra van igény, akkor ott van a chat.hu, vagy a társkereső oldalak.

Csak azok olyan személytelen marhaságok, ott nem lesz barátnőd, akivel receptekről miegymásról beszélgethetsz.

Ja meg ha pl. tartasz kutyát, akkor a parkban össze lehet barátkozni a többi kutyasétáltatóval. Ez is egy lehetőség.

2013. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aztán van olyan, hogy orchideabarátok köre, vagy valami hasonló. Tavasszal a Vajdahunyad várában állítottak ki. Vagy bonszáj-osok (akik ezekkel a japán kisfákkal foglalkoznak). Minden héten összejárnak a középkorú korosztályból is új fakötözési technikákat elsajátítani, és hasonlók.
2013. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!