Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy a saját butaságotok miatt voltatok évekig magányosak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat csalódtam már az emberekben. Egy idő után elkezdtem sajnáltatni magam és egész nap sírtam, hogy én milyen szerencsétlen vagyok, meg hogy én nem kellek senkinek. Ez a hozzáállás elindított egy ördögi kört és a végére olyan szinten kiszúrtam magammal, hogy senki nem maradt körülöttem. Sok embert ismerek, akinek ugyanilyen a hozzáállása és mind magányosak, meg padlón van az életük állandóan. Én régen nem voltam ilyen, csak egy idő után átvettem ezt a gondolkozást a többiektől. Előtte érdekes módon normálisan működött az életem, nem voltak ilyen súlyos válságok, mint az utóbbi időben...Van még valaki így?

2013. júl. 28. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Meg mint a hullámvasút.
2013. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én barátságok terén ezt nem mondhatom el, de szerelmi téren annál inkább... Egy fiúval évek óta kerülgetjük egymást, mindketten tudjuk, hogy egymásnak vagyunk teremtve, és mégse mondtuk ki soha... Nagyon jó barátok vagyunk, a környezetünk is ezt látja, csak soha nem jutunk feljebb ennél a státusznál...
2013. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csókold meg.
2013. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, folyton sajnáltam magma, és a külvilágot hibáztattam. pedig csak azt kapod vissza, amit nyújtasz, és amit magadról gondolsz, az kisugárzik. ebben az volt a szuper, hogy amikor már igazán megelégeltem a helyzetet, akkor tudatosan elkezdtem pozitívabban hozzáállni, és most, pár hónap elteltével és sok gyökeres változással a hátam mögött kijelenthetem, hogy elégedett és boldog vagyok.

21l

2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már évek óta....durván 3 éve rágom saját magam,a semmiért...most jöttem rá,hogy milyen sok idő is eltelt....folytatom a sulit,stb...mert az élet az rohadtúl mulandó gondolod írja,ha olyanod van...
2013. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki magányos, a saját butasága miatt az. Steven Coveyt idézem: „Valahányszor azt gondoljuk, hogy a gondok kívülről jönnek, az igazi problémánk magával a gondolkodásunkkal van.”
2013. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!