Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam a barátkeresésbe....

Belefáradtam a barátkeresésbe. Eleinte páran rám írnak, hogy jaj de jó, hű de barátkoznának, aztán meg szépen lassan elfelejtenek írni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tényleg ez van már egy jó ideje, több oldalt is próbáltam. Már komolyan arra gondoltam, hogy nekem valamiért ez nem jár, és próbáljak inkább másra koncentrálni. Van esetleg valami olyan dolog/elfoglaltság, ami az igaz barátok hiányát esetleg pótolja? Tudom, hogy ez hülye kérdés, de már tényleg nem tudom, mit tehetnék...

Elnézést kérek, hogy itt nyavalygom el a problémámat, de hátha valaki járt már hasonló cipőben, és tud nekem valami okosat mondani.


2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel élőben barátokat? Nem tudom pl. én is úgy vagyok vele (aztán meg lehet, hogy mások nem), hogy szeretek ismerkedni emberekkel akár online is, de barátságot nehezen alakítok ki bárkivel is és ez neten még soha nem sikerült. Amíg van téma, van miről beszélni, addig oké, de ha már nem tudok mit írni, akkor inkább hagyom az illetőt.

Menj inkább valami közösségbe, sportolj, túrázz, járj tanfolyamra, vagy csak le a parkba, előbb fogsz barátokat találni szerintem, mint ha itt próbálsz keresni.

2013. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

De mivel van a baj?

Messze laknak,vagy a képcsere után,vagy mi?

2013. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
némely személyek rosszul értelmezik az "ember társas lény" fogalmát...
2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Esetleg élőben keress barátokat.

Jézusom, hova fajul még ez a világ...

2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló: Sajnos a környezetemben semmilyen csoport, vagy szakkör nincsen, viszont tervezek majd tanfolyamra járni, hátha akkor ott nagyobb sikerrel járok.


2.Válaszoló: Nem a képcserével volt gond, hanem mindig messzebb laktak tőlem, pedig én mindig szóba hoztam a személyes találkozókat, de azokra már nem igazán volt érdemben reakció.


3.Válaszoló: No comment.

2013. júl. 30. 10:32
 6/24 anonim ***** válasza:
Értettem,hogy csak barát barát,de van aki azoknál is ennyire sekélyes.
2013. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
"Kedves" 4-es válaszoló, élőben sajnos nem adottak a lehetőségeim barátkeresésre. Azért próbálkozok a neten, mert személyesen sajnos nincs rá lehetőségem! Erre nem kell gondolni, csak rögtön ítélkezni. Gratulálok.
2013. júl. 30. 10:35
 8/24 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesznek barátaid. Igaz barátság neten nem létezik, max. haver, akinek néha írsz.

Ha te többet akarsz, akkor zaklatásnak tűnhet, és lepattannak - mint, ahogy ez meg is történt.

Gondolkodj el. Olyan nincs, hogy nincs lehetőséged személyesen barátkozni, hacsak nem egy lakatlan szigeten élsz...

2013. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ja, de hozzáteszem, hogy a stílusod alapján nem csodálom, hogy nincsenek barátaid...

"Kedves"????? Anyád!

2013. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátaimat mind az interneten találtam, bár nem kerestem őket, csak valahogy egyik ember bemutatott a másiknak és kialakult egy jó társaság. Szerintem olyan oldalakra/fórumokra járj ahol hasonló érdeklődési körű emberek vannak, ott biztosan találsz pár olyat, akivel bármiről tudsz beszélgetni és idővel kialakul a barátság is.
2013. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!