Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elképesztően egyedül érzem...

Elképesztően egyedül érzem magam. Olyan furcsa érzés sose éreztem ilyet az elött. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Apámmal nem tartom a kapcsolatot, mert utálom vele nem is akarok mit kezdeni. A testvéreimet nem érdeklem nem képesek még csak fel hívni sem, amikor meg én hívtam őket karácsonykor megkérdezték: miért hívsz? Amúgy sose kérdeznek rólam ha nagy ritkán hazamegyek akkor sem jönnek haza. 16-24 év közöttiek vagyunk 4-en összesen én a 2. Anyámmal bonyolúltabb a helyzet igazából mindig is éreztem, hogy nem számítok neki sose érdekelte mi történt velem a suliban, kiránduláson, kik a barátnőim van-e pasim meg bármi ami történt a "kis" lelkemben. Amióta elköltöztem otthonról mindig csak én hívom ő nem érdeklődik nem hív.

Mielőtt összejöttem volna a párommal nem éreztem magányt mégha otthon igencsak elhanyagoltak, de mióta vele vagyok egyre csak magányosabb vagyok és ez nagyon idegtépő helyzet. Nem szeretem már őt, túl sok mindent tesz ellenem túl sokat bánt lelkileg és fizikailag is. Nem tudom megéretetni vele, hogy mennyi kárt tesz a lelkemben, érzéseimben és a kapcsolatunkban. Sose éltem nagyvilági életet jobban szerettem egyedül lenni, mint bárki mással. És mostmár nem érdekelnek a férfiak már annyira sem mint a párm elött. Ha ilyenek a férfiak ha csak így tudnak viselkedni mint Ő akkor nem kell egy se. Mégse tudok lelkileg elszakadni tőle. Mellette is magányosnak érzem magam nemhogy nélküle.

Tudom, hogy gyáván viselkedek, de én nem akartam, hogy így alakuljanak a dolgok, nem csaltam meg sose a párom és mindig tiszteltem nem hoztam szégyenbe mások elött. Társaságban is mindig néztem az ő érdekeit is nem csak otthon.

Ti hogy látjátok a helyzetemet?



2013. júl. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Akaratgyenge, áldozatszerep, könnyebb út... Soroljam még?
2013. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-nek igazat adok. Nekem is ilyen volt a párom, bár fizikailag nem bántott és repült.
2013. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha "megdöbbentenél" mindenkit - legfőképp magad -, és te nyitnál mások felé?:) Hívd fel a tesóidat, üljetek be egyet kávézni, pizzázni, és beszélgessetek őszintén, hogy miért olyan a kapcsolatotok, amilyen.
2013. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen mint a párod. Tudom én sem olyan vagyok. Szerintem szükséged volna egy megfelelő pasira, aki apa szerepben érzi jól magát, és kedves meg figyelmes. Persze itt nem negyvenéves öregemberekre gondolok, de simán választhatsz egy nálad 10 évvel idősebb fiút.

Sajnos az emberek 99% nem jó, és annyit sem érnek mint a föld amit a sírjukra hánynak.

Te keres valakit akinek lelke van, és nem fogja zavarni, hogy olyan vagy amilyen még örül is neki.

2013. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. teljesen igazad van.

3. éppen eleget nyitottam feléjük ahhoz, hogy rájöjjek nincs értelme, csak magamnak ártokazzal, hogy sorozatosan bebizonyítom magamnak, hogy semmit se érek a szemükben

4. lehet meglepően fog hangozni, mert pont ezt tanácsoltad, de 10 évvel idősebb nálam

2013. júl. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!