Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baj lehet velem?

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Eléggé társasági ember.

Sok barátom van és nagyon sokan jönnek hozzám mindenféle búval bajukkal.Szívesen hallgatom őket és ha tudok segítek is nekik.Viszont hiába ezek a dolgok valahogy rettentő magányosnak érzem magam.

Valami hiányzik az életemből és eléggé nehezen viselem.

Tény hogy az elmúlt 4-5 év nagyon stresszes volt.Család széthullás stb..nem részletezem.

Párkapcsolat terén kb ugyan ilyen viharos volt.Pláne az elmúlt 3 hónap..Nem tudom talán csak egy biztos társ hiányzik mellőlem? Vagy mi lehet velem?



2013. júl. 30. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Az elfelejtettem mondani,hogy ezek nem látszanak rajtam.

SZóval külső szemmel nem mondják meg hogy belül mi van velem.

Egyébként srác vagyok

2013. júl. 30. 23:00
 2/6 anonim válasza:
Szerény véleményem azt súgja, hogy ahogy hozzád járnak a népek a bajukkal, te nem teszed ugyanezt. Mondd el te is másoknak a bajodat. Amúgy sokat segít ha nem is egy pasi, de egy barát.
2013. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pagratan ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed. Az a baj veled, hogy nem tudod, mi hiányzik az életedből. 18 évesen ez még nem egy örült nagy probléma. Azért abba gondolj kicsit bele, hogy a két legfontosabb dolgot a születést és a halált egyedül csinálod. Persze folyamatosan lehetnek körülötted, de mégis csak egyedül vagy egész életedben, mint ahogy mindannyian. Nagyon sokat segíthet, ha találsz magadnak egy testi/lelki társat, de attól még a problémáid nem fognak egy csapásra megoldódni. Az írásodból kiderül, hogy szeretsz másokon segíteni. Gondolkodtál már, hogy valami humanitárius célnak szenteld az életed vagy részt vegyél emberek segítésében? Kellő kitartással rájössz, majd hogy mi az ami neked való az életben.
2013. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A családi problémák és a párkapcsolat vihara nagyon meg tudja viselni még a legerősebb embereket is lelkileg, és lehet, hogy emiatt kicsit érzékenyebb vagy, jobban magadra veszed a nehezebb napokat, hamarabb észreveszed az egyedüllétet. De szerintem nincs veled semmi gond, hisz sok ismerősöd van aki érdemesnek talál arra, hogy a saját ügyiet megossza veled. Pár emberrel, de legalább eggyel póbálj meg komolyabb barátságot kötni, hogy neked is legyen valaki akivel megbeszélheted a dolgaidat. Ha találsz ilyet, és néha kibeszéled magad, az enyhíti a magányosság érzését. Feszkó levezető lehet még az aktív sport, ha rendszeresen jól kifárasztod a tested. Aztán ha helyrebillent odabent a rend, máris jöhet egy komoly társ, akivel édesebb lesz az élet :)
2013. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

McEnroy inkább hallgass hamár nem tudsz rendes választ adni :)


Többieknek köszönöm!

2013. aug. 2. 13:52
 6/6 McEnroy ***** válasza:
te kis rinyasanya...
2013. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!