Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen korban lehet valahol...

Ilyen korban lehet valahol barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok férjnél vagyok,van egy szép 6 éves kisfiam, és mégis magányosnak érzem magam.Férjem magába zárkózó,magának való.A gyerekkel is el van néha de inkább a munkába merül, mert úgy el van vele meg magával.Neki sincsenek barátai,eljár sportolni ott haverkozik és kész.De ezek nem barátságok.Voltak régen barátai de elkoptak elköltöztek stb.Én is így vagyok, hogy amikor férjhez mentem akkor volt két igaz barátnőm, de az egyik elköltözött Ausztriába, a másik pedig szült két gyermeket és megszakadt a kapcsolat.Most azt mondhatom, hogy agyermekem által van egy-két anyuka aikkel összejárunk a gyerekek miatt, de nem mondanám barátságnak.Az egyik írígyebb mint a másik.Mindig megy a gyerekek hasonlítgatása, meg, hogy kinek megy jobban anyagilag meg ilyenek.Ilyen idősen lehet még barátkozni?Nagyon hiányoznak a barátok, de nem könnyű.Akivel én barátkoznék az velem nem áll szóba, aki meg utánam koslat(pl. píóca módon nyomul egy játszótéri csaj akivel a gyerekeink régen játszottak, de nekem ő nem szimpi), azzal én nem barátkozom szívesen.Interneten van két három virtuális haverom, de nekem ez nem elég.Mivel fiúk, így nem szívesen találkoznék velük élőben, nehogy féltékeny legyen a férjem.Van két lánytesvérem, de nekik már van baráti társaságuk, ugyhogy csak heti szinten talizunk.
2013. aug. 8. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk járj olyan helyre, ahol sok hasonló korú asszony van.
2013. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megértelek, de nem tudom a választ. Nekem is ezért nincsenek barátaim. Bár én jóval fiatalabb vagyok. Mindenki egoista, versenyezni, rivalizálni akar, meg verni a mellét, amikor meg nem megy nekik jól a szekér, nyavalyognak egész nap, hogy milyen kegyetlen a sors. Aki meg nem ilyen, ez most durván fog hangzani, de a nagy panaszkodós átlag felett van, az meg nem foglalkozik velem, nem én vagyok neki a megfelelő társaság. Úgyhogy nem tudom, szerintem szerencse és pozitív hozzáállás kérdése, hogy barátokat találj, mert azt bárhol lehet. Csak jó időben legyél jó helyen és legyél mindig nyitott.
2013. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amúgy egy 10 est állítólag letagadhatnék.Nem néznek 38 nak.Ezért is írígyek sokan rám, mert, hogy pl. az egyik csajszi a játszótérről aki elég kövér és csúnyácska, mindenkire orrol aki nála jobban néz ki.A gyereke tök ari, de őt nem sokan viselik el.Akkor van egy érdekbarátnőm is aki csak azért jön hébe hóba pletyizni, hogy megkapja a gyerekem után a kinőtt ruhájait, aztán két hónapig szinét sem látni, sem gyerekkel sem gyerek nélkül.Ráadásul 10 évvel fiatalabb de szegény többnek néz ki, olyan koravén típus, meg molett is, és mindig mondja, hogy olyan sovány vagyok, pedig szerintem csak átlagos vagyok.
2013. aug. 8. 15:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Első, hová járnak a hasonló korú asszonyok, mert én a játszótéren kívül,semmilyen helyre nem járok amióta megvan a gyerekem.Néha családostul elmegyünk ide-oda bicajozni,kirándulni.
2013. aug. 8. 15:44
 5/18 anonim ***** válasza:
veled hasonló korúakkal, gyerekesekkel barátkoznál?
2013. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy, pl. van olyan netes haverom, aki 11 évvel fiatalabb.Sajnos még nem taliztunk mert messzi lakik.
2013. aug. 8. 16:01
 7/18 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom,hogy ezzel a 11 évvel fiatalabb fiúval jobban elbeszélgetek,neten keresztül,mint a saját férjemmel.8 éve tartsuk a kapcsolatot neten keresztül.webkamera,telefon régebben,vagy msn-en.És nem azért barátkozik velem, mert valamit akar,mint egyesek.
2013. aug. 8. 16:12
 8/18 anonim válasza:
Szomszédok?
2013. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szerintem barátkozz olyan anyukákkal,emberekkel akik nálatok szerényebbek vagy segíthetsz nekik. Ők nem akarnak majd rivalizálni ha ez a legnagyobb bajod:)
2013. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Válaszolj már őszintén, milyen a nemi életed?
2013. aug. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!