Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány/egyedüllét –...

Magány/egyedüllét – hogyan használjátok ki ezt az időt tartalmasan magatokra? Ha nagyon egyedül érzitek magatokat, s elszigeteltebb helyen éltek, mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Kimaszturbálsz az ablakon és felveszed videóra. Ráírod a palackra, amibe beletöldöd, hogy tejturmix és megitatod azzal, akit utálsz...


Esetleg valami hasznosat.

2013. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fantasztikusan intelligens válasz volt ...
2013. aug. 16. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasok, filmeket nézek, netezek, kutyázok, főzöcskézek, sütök, sétálok.
2013. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyi jó könyv és film van! Nézz ki néhányat a netről!:))


Utolsó voltam.

2013. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom tartalmasan felhasználni ezt az időt, mert ha itthon vagyok, egyfolytában kattogok és mehetnékem van és már lassan tanulni se tudok, mert kifáraszt ez az egész. Sokkal többet olvastam és több filmet láttam, amikor nagy társasági életem volt. Úgy valahogy még a könyvekhez is több kedvem van. Amúgy én úgy kötöttem le eddig hasznosan az energiámat, hogy vásárolgattam és még az olcsónál is olcsóbb és még az annál is olcsóbb dolgokra vadásztam. Így lett egy csomó jó ruhám és mindig féláron hozom haza a jó drága cuccokat, mert már ismerem az Auchant, mint a tenyeremet és tudom, hol vannak a leárazottak:D És a hasznosság kapcsán még valami, ami nagyon vicces... anno, amíg nagy társasági életet éltem, sokat olvastam, többnyire Wass Albertet és Leon Urist, de amióta ennek vége, azóta eljutottam Wass Alberttől az Éjjel Nappal Budapestig és a Honey Boo Booig, meg a Snooky&Jwowoig. Úgyhogy rám kifejezetten rossz hatással van a magány. Az utóbbi időben még tanulni se volt kedvem, pedig nagyon kéne az a nyelvvizsga...
2013. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagyok, többnyire rám jön a takaríthatnék..ezután olyan "csajos" napot tartok, pihenek, könyvet olvasok, filmet nézek, feldobok egy pakolást, lakkozok ..stb. Mondjuk nagyon ritka hogy van egy kis "magányom" szóval én minden percét kihasználom :)
2013. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jo nektek mert nekem semmire nincs kedvem eggyik pillanatrol a masikra egyedul maradtam teljesen depresszio facebook meg ejjel nappal budapest haszontalan idiota lettem szeretethiannyal :(
2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fúú jó kérdés:D általában olvasni, vagy filmet nézni szoktam. és persze ilyenkorrám tör az "alkotni vágyás" szóval mindig fabrikálok valamit :D lehet az ékszer,vagy valami kis doboz,vagy rajzolok meg ilyesmi. Legutóbb pólóra festettem:) ajánlom neked is az ilyen elfoglaltságot,mert baromira le tudaja foglalni az embert(:
2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!