Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, nincsenek...

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim, ronda vagyok, kövér vagyok, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Kezdetnek legyél egy kicsit optimistább.
2013. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Misha Collins válasza:
64%
Légy pozitív, mosolyogj, és hidd el, gyönyörű vagy. Ne is próbáld tagadni, mert az vagy és kész.
2013. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Nézd az élet napos oldalát.


Kicsit közhelyes de ez van.

2013. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan közösséget, ahol senki nem ismer, így tiszta lappal indulsz. Ez lehet kézműves klub, sportkör, főzősuli, zeneiskola, mittudomén. Ami tetszik. Ezen belül tűzz ki elérhető célokat, a sikeres teljesítésekről vezess naplót.
2013. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sativus ***** válasza:
40%
járj futni edzeni stb. fogyj le, szerezz önbizalmat, szerezz barátokat ilyen egyszerű
2013. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

járj el valakivel futni

ismerkedsz, segít lefogyni, önbizalmat ad


Én is így kezdtem:)

2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, nyilván azért vagy egyedül, mert gátlásos vagy és azért vagy gátlásos, mert azt hiszed, a túlsúlyod miatt senki nem kíváncsi rád..
2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én is így voltam ezzel..

De mások kedvéért nem fogok megváltozni. Így fogadjanak el ahogy vagyok :)

Ha ez nem megy nekik, akkor egyszerűen hülyék


Alakíts ki egy egészséges önképet, mert te igen is szép vagy (oké lehet van eg pici felesleg)

Ha kövérnek tartod magad, abban gondolom az is közrejátszik amit mások mondanak.Engem már kb 6 éve bántanak a külsőm miatt, pedig genetikai okokból egyszerűen képtelen vagyok lefogyni.

Én hülye hallgattam ezekre a "barátokra". Már azt gondoltam hogy mindenki utál és hogy undorítóan nézek ki. Meg akartam halni.

Egy igaz barát nyitotta fel a szememet. Nem másoknak kell megfelelni, hanem saját magunknak. Csak így lehetünk boldogok.


Legyél magabiztos, ha vannak akik bántanak azok csak hülye parasztok, aki nem fogad el téged úgy ahogy vagy, az meg sem érdemli hogy foglalkozz vele.El kell fogadni hogy most ez van, de ne aggódj ebben a korban még sokat fogsz alakulni :)


És ne felejtsd el, TE IS SZÉP VAGY ;)

14/L

2013. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem akarok megbántani senkit,de önbizalmat szerezni nem olyan egyszerű...Egyébként hallgass rock zenét,nekem az szokott segíteni:)
2013. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!