Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, nincsenek...

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim, ronda vagyok, kövér vagyok, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talán kicsit fura lesz amit most mondok, de nekem bevált. Igen, hallgass rock zenét, az nekem is sokat segített. Valahogy elmében ki tudod magad tombolni, közben pedig elképzelsz egy képet, hogy milyen szeretnél lenni. Aztán mikor mész valahová, csak képzeld azt, hogy olyan vagy, amilyennek elképzelted, és menni fog, mert nincs veszteni valód. Nem vagy ronda! Hidd el, hogy nem vagy az, hidd el, hogy nem vagy rosszabb senkinél, hidd el, hogy ugyanolyan értékes ember vagy mint más és te is képes vagy arra amire más!! Ebben hinned kell, és akkor nem lesz semmi gond.

Az ilyen negatív hozzáállást pedig nagyon gyorsan felejtsd el.

Nekem a box segített sokat. Én is lány vagyok, de ezt csinálhatják lányok, levezeted a sok stresszet, fogysz, nagyobb lesz az önbizalmad ráadásul ha szerencséd van, te is szerzel ezen keresztül barátokat.

Eljárhatsz futni, akár egyedül akár valakivel vagy valakikkel. Én egyedül szoktam, és nagyon élvezem. Bedugod a fülhallgatót, elindítasz valami jó rockzenét és csak futsz.

Na szóval legyél pozitív és higgy! Ez a kettő nagyon fontos:) Ne add fel!

2013. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Vaaaaagy küldj képet nekem. xD

Ha tényleg előnytelen a külsőd, akkor mindenképpen a fellépésre kell gyúrni. Persze kihozni a vázból is, ami kihozható, de ha magabiztos vagy, és lehengerlően tudod magad eladni, akkor hidd el... senkit nem fog érdekelni, hogy hogy nézel ki!

2013. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
jo erre mindenki azt mondja h fuss legyel boldog mittomen de ez igy nem megy valami pozitiv dolog kell tortenjen az eletedbe hogy erot adjon lehet hulyeseg de en is igy voltam aztan fogyam 9kilot s lett baratom is mondjuk az mar reg volt megint maganyos vagyok... :(
2013. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Off.

Hát én is tudom, hogy milyen rossz.

De, ha csak siránkozik, attól nem lesz jobb.

Ha elmegy futni-nem tudjuk, hány kg a felesleg, szóval ha sok, akkor inkább úszás vagy biciklizés- akkor szerezz barátokat, közösségben van, megismerkedik más élethelyzetekkel és életfelfogással, lesz kitartása, mert a társ ösztönöz, hisz közös a cél és magabiztosabb lesz.

Kell ennél több? Igenis muszáj eljárni akárhova ahol más emberek vannak és kitudják ebből a rossz lelkiállapotból húzni. Még csak 15 éves, tuti, hogy fog találni társat akivel eltud járni mozogni és tud beszélgetni is.

2013. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mitől olyan tuti,hogy fog találni barátokat,vagy akárkit,akivel beszélgethet?? Nem mindenkinek olyan csodálatos a kamaszkora...
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!