Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majdnem 30 éves férfi vagyok...

Majdnem 30 éves férfi vagyok és nincs barátnőm szerintetek bajban vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék már egy barátnőt akivel megállapodjak, de nincs rá lehetőségem. egy kis faluban lakom, a haveriköröm már mind lekötöttek. semmi lehetőségem ismerkedi! picit gátlágos vagyok idegen emberekkel, csajozásban is kész katasztrófa vagyok. szerintetek bajban vagyok? nen akarik így megöregedni. de úgy látom nincs más választás elkell fogadni a sorsom
2013. aug. 17. 01:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
nem akarok*
2013. aug. 17. 01:47
 2/51 Klaudiiaa válasza:
100%
Még simán megtalálhatod a párod.. Járj el bulizni neten ismerkedj nem kell görcsösen akarni mert azért nem találsz senkit. Majd akkor lessz ha nem is számítasz rá.
2013. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

'Még simán megtalálhatod a párod.. Járj el bulizni neten ismerkedj nem kell görcsösen akarni mert azért nem találsz senkit. Majd akkor lessz ha nem is számítasz rá.'


köszi a biztatást aranyos vagy. akarni? 16 év na ebben volt akarás, nem akarás mégsejött össze. soha nem voltam görcsös főleg nappal, csak este a qrva s*ar, ekkor ütbbe rideg valóság, h rég meg kellett volna már nősülnöm. nagyon elvagyok keseredve. így az életem nem ér semmit. ahogy le írtam, bulizni senkivel nincs lehetőségem. magam meg em megyek. na meg munkám sincs. eza 'ne görcsölj és megtalál" olyan baromság ezt csak a lányok körében igaz, nektek nem kell semmit tennetek mert hozzátok oda mennek előbb utóbb bepróbálkoznak. olyan lányról én még nem hallottam hogy úgy öregedett volna meg hogy senkije ne lett volna vagy gyereke. de férfiben vannak rengetegen nem akarok arra sorsra jutni. mégegyszer köszi a tanácsod :/

2013. aug. 17. 02:14
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim, itt egy szabad ember!!!
2013. aug. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
(Y)
2013. aug. 17. 02:26
 6/51 anonim ***** válasza:

költözz fel Pestre, ha van lehetőséged és neked megér ennyit

sosem késő, és ne félj egyedül bluzni ismerkedj jár ugyanoda egy hétig és sok ismerősöd lesz ;)

2013. aug. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

egy hétig...


több hétig*

2013. aug. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha lenne rá lehetősége, már régen meglépte volna.
2013. aug. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
oda ám pénz is kell, munkám nincsen. egyébként sem érzem jól magam diszkóba nem az én világom, és oda általában bulizós, pörgős szex éhes csajos járnak. én meg pont komoly kapcsolatot szeretnék. ha pestre mennék qrva sokat kéne dolgoznom hogy egy albérletet fönt tarcsak és akkor meg azért nem lenne időm ismerkedni. és arról nem is beszélve hogy fölköltözni is kissebb vagyon kell, kaukció, +még éljél. komolyan nem tudok már megoldást az életemre, nem látom a fényt az alagút végén, minden egyes szülinapommal olyan érzésem támat mintha lejjebb lejjebb csúsznék a sötétségbe. és már ezt is szánalnasnak tartom hogy ide írtam ki a bánatom. de valamit tennem kell, hogy ne bolonduljak bele. most gondolom sötétnek, depressziós negatívnak néz minden lány,én azr mondom, nektek van remény,akár hány évesek vagytok. és ne tapasztaljátok meg ezt az érzést. akik ebbe cipőben vannak tudják.
2013. aug. 17. 02:49
 10/51 anonim ***** válasza:
Egyetértek mikor nekem felsikerült jutnom Pestre rengeteg ismerősöm lett ,mint itt vidéken évekig.Sajnos vidék ebben is rossz nem csak munkában hanem abban hogy nincsenek lehetőségek ebben sem . Pest más világ .Imádom Pestet:) csak hát nekem sem sikerült megragadnom az anyagiak miatt igy már a második próbálkozás is kudarcba fulladt.
2013. aug. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!