Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barnának hívnak és úgy érzem...

Barnának hívnak és úgy érzem hogy férfi testbe zárt nőnek érzem magam! Szerintetek van velem valami baj?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Legfőképp, hogy hülyének nézed az embereket!
2013. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De most mért? Ha így érzem magam?
2013. aug. 23. 18:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Menj ki egyet sétálni ahelyett, hogy itt szórakozol!
2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De most mért bánsz így velem? Őszintén fordultam ide... Bocs de ez engem kísér végig egész életemben nem téged...
2013. aug. 23. 19:00
 5/18 anonim válasza:
91%
figyuzz nekem van egy haverom aki szintén ezzel a problémával küzd....elköltözözz a szüleitől albérletbe mert egy kis magány kell neki :/ egy utcában laktunk sokáig de nagyon gyökér lett a srác azért még tartom vele a kapcsolatot de ilyet ne csinálj...mondd el szüleidnek...vagy menj el és kezeltesd pszichológussal...sokan vannak így de nem fordulnak senkihet inkább drága telefonokra költik a pénzt...fel a fejjel csak ennyit tudok mondani :)
2013. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Barna ezzel semmi baj sincs, sokan vannak így ezen a világon, ismerek két srácot, Győriek akik ugyanezzel a problémával szembesültek. Egyikük a mai napig tagadja, hogy ez tényleg így van, de miután sikeresen elrángattuk pszchiológushoz sokkal jobb lett neki. Tanácsolom keress fel egyet. Ajánlanám dr. Répási Szabolcsot, ő is átesett ezen a szindrómán, orvosi segítséggel természetesen és annyira megtetszett neki a procedúra, hogy ő maga is elment kitanulni a szakmát, a legjobbaktól tanult, Sarasotában dr Leslie Taylortól, Slothcityben Dr David Glouttonoustől, idehaza Győrben Szilágyi Márton docens úrtól és nem elhanyagolható módon nagyon sokat olvasott az interneten, mutatott cikkeket, egy önmagát csak dr.Golyónak nevező szerzőtől. Abban mindenki egyetért, hogy ez egy összetett és nehezen kezelhető probléma. A feminim alkat nem gáz, de gyakran jár együtt anyakomplexussal és impotenciával, ha bármelyikkel találkozol MINDENKÉPP!!! keress fel egy szakorvost!

A legjobbakat! Ölel barátod, Saláta Kornél

2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne ide akarj őszintén fordulni, mert ez nem az a hely.
2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha férfi létedre nőnek érzed magad, akkor van veled baj, bár nem tehetsz róla. Próbáld megbeszélni a szüleiddel, ők biztos tudnak segíteni.
2013. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
ne a hülye tippmix-el foglalkozz hanem vannak fontosabb dolgok is az életben nem szeretnék példát írni
2013. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen.Hiába mész pszichológushoz,másik testet nem tud adni.És mondani is csak azt tudja,hogy sajnos ezt ,,kaptad" a sorstól.Ott van pl.Szecsődi Károly a megás?vagy X faktoros? ő is férfi testbe született nő,át is operáltatta magát és egy csudafigura lett belőle,mert hiába az operáció,látszik,hogy nem igazi nő.Az operáció előtt teljesen férfinak nézett ki,most meg egy szörny bohóc figura lett,nem beszélve arról,hogy ez az átalakítás rengeteg pénzbe került.Ha én születtem volna nem megfelelő testbe,én megalkudnék a sorsommal,hogy nyilván boldog talán soha nem lehetek.És maradnék a született testemben,nem tetézném a bajomat azzal,hogy transzvesztitát operáltassak magamból,világ csúfjára,hiszen azt mindenki látja,hogy se férfi,se nő.A született testem meg ,ha nem is fogadom el,de legalább normális kinézetű.Sajnos ez van.
2013. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!