Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Esetleg idősebb hölgy van aki...

Esetleg idősebb hölgy van aki kicsit foglalkozna pót anyaként egy 17 éves kedves tanult fiuval?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik az anyai szeretet jó lenne ha valaki kicsit pártfogásába venne de csak igy ilyen formában
2013. szept. 15. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Barátaid legalább vannak?
2013. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemigazán sokat vagyok beteg és csak vizsgázni járok az iskolába...anyukám meghalt nemrég apukám kinnt dolgozik a nagymamám nem olyan sajnos..
2013. szept. 15. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire lenne szükséged? Segítenék.
2013. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
MILF
2013. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen veszem a leveled, korban anyukád lehetnék.
2013. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, nagy király vagy! Működik! :DD
2013. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces...
2013. szept. 15. 23:49
 8/9 Una ***** válasza:
100%
Nem jó amit szeretnél. Átéltem gyermekkoromban sokkal fiatalabban. Nagyon gyorsan nagyon erős lelki kötődés alakult ki bennem aztán az érintések, a kezem megsimogatása, az anyai ölelések amik a hölgy részéről szeretetmegnyilvánulások voltak testi vonzalmat váltottak ki belőlem. Az ösztönök feltámadtak és ettől nagyon sokat szenvedtem. Rosszabb volt mint amikor csak szeretetre vágytam. Hiába próbáltam leplezni az érzéseimet. Egy idő után a "titkom" lelkileg is nyomasztott, rossz volt eltitkolni valamit az előtt akinek addig mindent elmondtam de megpróbáltam. Persze nem volt titok amit éreztem, egy Nő előtt ezt nem lehet titkolni ilyesmit de ő sem tudta kezelni. Szenvedtem és ő segíteni akart rajtam mert azt hitte tanít valamit ami önbizalmat ad és elindít a helyes úton. Megtanít valamire amit a gyámoltalanságom miatt nem tapasztalhatok meg magamtól de ezzel nagy hibát követtünk el. Ha nem ez történt volna az is szenvedés de ez is az lett egy idő után. Hamarosan nem tudtunk egymással mit kezdeni. Elmúlt a lelki társ érzés és férfiként kellett volna helyt állnom lelkileg amihez gyerek voltam. Hamar hiányozni kezdett a leki társ akit nem kaphattam vissza. Később ez a történet negatívan hatott ki a felnőttéletemre. Ha visszafordíthattam volna az idő kerekét az egész nem történt volna meg és nem csak a testi szerelem. Nem lehetett volna ott megállni mert az ösztönök mindenhogy bukásra ítélték ezt a kapcsolatot. Neked barátokra, társaságra, sikerélményekre van szükséged nem babusgatásra. Meg kell mutatnod, hogy megállsz a lábadon, nem hagyod el magad és bizonyíts a tanulással, munkával, mutasd meg az erőd. Az idő majd enyhíti a fájdalmad és büszke lehetsz később, hogy megálltad a helyed amikor a legnehezebb volt. Légy erős és ne akarj visszafordulni az időben mert nem lehet! Fiatal felnőtt vagy, férfiként fordulj szembe a nehézségekkel és győzd le őket!
2013. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!