Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » úgy érzem kezdek beleőrülni...

úgy érzem kezdek beleőrülni mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok soha nem volt senkim nem is nagyon hiányzott, ha mégis rám tört a magány könnyen elhessegettem. most már egy jó ideje nem tudok tőle szabadulni. Csak úgy ismerkedni meg buliba leszólítani lányokat nem tudok nem az én műfajom, társkeresőről kitöröltem magam mert ott meg csak elmebeteg perverz állatok voltak.

Ha megismerkedek egy lánnyal max barátok leszünk de semmi több. Senkinek nem kellek pedig nem vagyok igénytelen, bunkó talán még csúnya sem.. nem vagyok férfias kinézetű férfi sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál. Belefáradtam abba, hogy másoknak feleljek meg de magamnak sem tudok, lehet ez tükröződik vissza? magabiztosságot próbálok mutatni az emberek felé, hogy ne lássák az arcomon ami a lelkemben van. (szerencsére ez sikerül is)

próbálok magamnak megfelelni ami többé-kevésbé megy de viszont még a kutyának sem kellek nincsenek nagy elvárásaim mégis itt ülök a magányba...

bocsi a regényért, trollok kíméljetek meg



2013. szept. 19. 16:15
 1/9 anonim válasza:
Helló, konkrét választ nem tudok írni, viszont megismernélek szívesen, 17 éves vagyok, fiú, és hasonló helyzetben vagyok. Van kedvem ebben a témában beszélgetni, én sem tudom ezt kivel megbeszélni, ha úgy érzed, írj!
2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, ha van kutyád, foglalkozz vele. A kutya, macska helyettesít egy gyereket, barátot, barátnőt is. Vagy ha szeretsz valamilyen témát, akkor merülj el benne, és foglalkozz azzal.
2013. szept. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, első ha gondolod írj privit, második van kutyám akivel foglalkozok meg hobbim ami leköt de ezek nem helyettesítik sajnos
2013. szept. 20. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
persze,kutya meg macska,talán dugja is meg a kutyát nem?azért olyat már nem mondj hogy egy párkapcsolatot lehet kisállattal helyettesíteni..ha nem szereted leszólítani az utcána lányokat,akkor marad a társkereső,nem csak idiótákat lehet kifogni hidd el,csak legyél türelmes,én is a neten találtam valakit,ne add fel,mert ha megtalálod akit kerestél akkor látni fogod mennyire megérte:))
2013. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem azert nem nez ugy rad egy lany sem, ahogy te elvarnad, mert mindegyikkel csak barati viszonyt szeretnel taplalni. Legalabbis ezt abbol allapitottam meg, ahogy leirtad. Talan ha tetszik egy lany, meg kene tenned az elso lepest.
2013. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

"a kutyát talán megdugja hogy helyettesíti a párkapcsolatot?"

ezen nagyon jót nevettem :D


utolsó: volt aki felé úgy közeledtem és érthetően megmondta hogy barátságnál többet nem akar. Akkor meg nem kezdek el nyomulni rá ha egyszer megmondja, hogy nem

köszi a válaszokat :)

2013. szept. 25. 13:44
 7/9 David82 ***** válasza:
Ott a pont a végén: "másoknak feleljek meg" Ne akarj másoknak megfelelni, a csajok felé pedig próbálj valamilyen potenciált mutatni, hogy érezzék te egy szexuális ragadozó vagy. :)
2013. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért nincs senkid, mert nem akarsz! Oda kell menni a lányokhoz és kész. Akarsz dugni? Akarod leélni az életedet egy csinos nővel? Akarod hogy elmúljon a lelki fájdalom? Semmi mást ne tegyél, és ne változtass, csak ne félj oda menni a csajokhoz, az sem baj ha hülyeséget beszélsz, a lényeg hogy ne üres arcot vágj, és ne felejtsd el már az első alkalomkor őt megérinteni, (de ne a csöcsét, seggét) inkább az arcát, öleld át, fogd meg a kezét, simogasd a hátát, combját, stb... annyit fogsz észre venni hogy tapadnak rád a nők mint légy a szarra, és mind ez gyerekjáték, olyan ez mint ha színész, vagy énekes volnál, le kell győzni a félelmet! Erről szól az egész...
2013. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsbzs válasza:
Elmehetnél tánctanfolyamra. Ott lehet ismerkedni, önbizalmat is ad.
2013. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!