Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha szomorú gondolat...

Mit tegyek ha szomorú gondolatok fognak el?

Figyelt kérdés
Nem is úgy gondolat csak az a megmagyarázhatatlan hangulat.H a olvasok valamit akkor mindig rosszul érzem magam. A végén ha jó ,mert azon gondolkozom hogy sose leszek ilyen boldog.Hiszen nekem nincsen barátom aki a tűzbe megy értem ,vagy veleszületett tehetségem amit kemény munkával fejlesztve eredményeket érek el.Nem tanulok zenét kiskorom óta.mindenen sírok akár jó akár nem a vége és napokig szar hangulatban vagyok. Az iskolában elkalandoznak a gondolataim és nem tűnik fel hogy már nem beszéltem egy ideje a beszélgetés során mert csak figyelek és értelmezek .Mi a boldogság és hogyan lehet elérni ?

2013. szept. 20. 19:57
 1/2 anonim válasza:
100%

Ne keresd a boldogságot és akkor fog rád találni.

Gondolom nem ilyen tanácsra számítottál. :) De igaz. Ha nem foglalkozol vele, kivel beszéltél, mit mondtál, ha nem érdekelnek a miértek, boldogabb leszel. Keress magadnak egy témát, mindegy mit és hogy mennyire vagy benne tehetséges, csak érdekeljen. És vesd bele magad szenvedélyesen. Mindegy mekkora ökörség vagy haszontalan dolog. Mondjuk tanulj meg egy idegen nyelvet, akár svédet. Vagy járj el táncolni. Vagy túrázz. Esetleg nézz sok filmet és írj magadnak otthon véleményt róluk, egy kis esszét. Ejtőarnyőzz akár. Vagy írj novellákat, verseket. Azt mindenki tud, tanulni kell. Vagy járj el sportolni. Karatézni, aikidozni, akármi. Vagy kezdj el festeni, rajzolni még akkor is ha egy pálcikaembernél több nem jön össze. Járj ki a világba érdeklődj sokminden iránt és megtalálod mi az ami vonz. Ne azt nézd, mennyire vagy jó benne, mert senki sem úgy indul (hagyjuk a zseniket, meg a legkíválóabbakat most), egyzserűen csináld ami jól esik. Ha mást nem keresd ki a kedvenc zenéd otthon, egyedül, tekerd max hangerőre és énekelj teli torokból meg táncolj rá. Vagy ugrálj, ami épp összejön. Hidd el jól fog esni :D

2013. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de aranyos kérdés,egyszerűen csak hidd el magadról hogy te is különleges vagy,és mindig törekedj az egyediségre,nem számít hogy nem vagy mindenben tehetséges,de mindenről legyeb saját véleményed,mert te ettől vagy te,én is sokszor érzem boldogtalannak magam,de amikor látok egy olyat hogy az illető pl.rákos,és haldoklik,vagy amikor azt látom hogy valaki annyira nagy szegénységben él hogy ételre sincs pénze,vagy csak épp látok egy magányos embert akinek senkije nincs akire támaszkodhatna,na akkor jövök rá hogy mennyire szerencsés helyzetben vagyok,erre gondolj mindig h mi az amid van,ne arra hogy miben nem vagy jó,mit nem tudsz
2013. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!