Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon miert utal mindenki?...

Vajon miert utal mindenki? Mitol lettem ilyen maganyos?

Figyelt kérdés

Most nyolcadikos vagyok. Mindig szereny, es visszahuzodo voltam. Legalabbis az iskolaban igen. Egeszen elsotol otodikig normalisan viselkedtek velem az osztalytarsaim. Sokan kedveltek, senki sem utalt, es talan azt is mondhatom, hogy az osztaly nagyresze a baratom volt.

Aztan hatodikban meg nem piszkaltak, csak szimplan nem foglalkoztak velem. De nem tudom hogy alakulhatott ki ez az egesz. De ezt elfogadtam, bar nem tetszett.

En egy olyan lany vagyok, aki nem valami baratkozos tipus, es inkabb azt varom el, hogy masok foglalkozzanak velem. En sosem lepek eloszor.

Hetedikben jottek az ironizalasok a hatam mogott, hogy ilyen r*banc meg olyan r*banc, flegma, bunko es bekepzelt vagyok.

Pedig egyaltalan nem. En mindig mindenkivel kedves voltam, soha nem bunkoztam es flegmultam senkivel.

Bekepzeltnek azert tartottak, mert hetedikben mar szolidan (!) sminkeltem magam, es festettem a kormeim. De ezert miert lennek bekepzelt?

Es ez amugyis osszefuggestelen, mert mar hatodikban is kezdtek utalni... Az interneten is mindig oltogatnak, es a rokonaim is utalnak.

Miert van ez? Beletorodtem a maganyba, de nekem ez akkor is sok. Mar teljesen depresszios vagyok. Egy idoben vagtam az ereim is, de errol mar leszoktam.

Talan mennem kene pszichologushoz, vagy mit tegyek?


2013. szept. 21. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A pszichológus sokat tudna segíteni.

Kívülállóként nehéz segíteni vagy véleményt mondani. Lehet, hogy mégis benned van a hiba, csak nem veszed észre. Az is lehet, hogy te más vagy mint ők (nem a rossz értelemben) és ezt nem tudják elfogadni. Mert sokan sajnos nem tudják elfogadni, ha valaki nem olyan, mint ők.

Szerintem nem kéne foglalkoznod a rosszindulatú megjegyzéseikkel, cselekedeteikkel. Ezzel akarnak ártani neked, és ha hagyod, azzal nekik okozol örömet. Lehet, hogy itt nem kedvelnek, nem tudnak elfogadni, de ez nem jelenti azt, hogy soha nem lesz senki, aki el tudna fogadni. Fel a fejjel!

2013. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mankesz válasza:

Mindenképpen kérj segítséget!Ez már az a fázis szerintem, amit egyedül nem tudsz megoldani.A segítségkérés az erő jele, nem pedig a gyengeségé!

Én is megjártam ezt az utat, évekig jártam pszichológushoz, aztán természetgyógyászhoz.Évekig szedtem gyógyszereket, nyugtatókat.De már 7-8 éve semmit sem szedek, és teljesen megváltozott az életem!

Hidd el, van kiút! De az első lépés az, hogy belátod, hogy valami nem stimmel, és segítséget kérsz!Ha kérdezni szeretnél, nyugodtan írj priviben, segítek, ha tudok.

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Te gyerek, ha vágtad az ereidet, hogy az égbe nem vittek még pszichológushoz?

Menj el, légy szíves. Sokat tudnak segíteni, majd meglátod. Az első dolog, amit megtudsz tőlük, hogy "más is" olyan, mint te. Meg fog nyugtatni. :)

2013. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!