Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság. Vki segítsen....

Öngyilkosság. Vki segítsen. Írtok?

Figyelt kérdés

Üdv. 22éves fiú vagyok.Van 1 haverom, senki más. Minden ember csak bánt, kötekedik, gúnyolódik velem. Haveromon kívül nincs senki másom. Állandóan az öngyilkosságon jár az agyam.kiskorom óta volt sok "barátom", de mind átba**ott, átvert, magamra hagyott. Nagyszüleimnél nöttem fel, anyum és apum eldobott magátol. Mit tegyek hogy ne járjanak ilyen gondolatok az agyamban? kérlek mellőzzétek azt, hogy járjak bulizni, haverkodjak másokkal is mert ez nemfog érdekelni.

Még az is van, hogy nagyon féltékeny vagyok haveromra ha pl. más valakivel van. (gondolok most lánybarátjára, fiubarátjára)

Negatív hozzászólásokat kérem szépen ne, mert nagyon magamra tudok venni mindent.



2013. szept. 24. 00:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Olvass

Menj el dolgozni

Mit csinálsz most? Tanulsz?

2013. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Valamivel le kéne magad foglalni
2013. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
65%
Hasonlóan érzek 18/L
2013. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ha nem ismerkedsz új emberekkel, akkor előbb utóbb még jobban belefogsz ebbe őrülni.
2013. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Budapesten laksz? Melyik részen?
2013. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Itt sztem kicsit konkrétabb tanácsokat tudnak adni. Pl. hol találsz valamilyen csoportot, vagy hasonló (csak találgattam)


[link]

2013. szept. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
81%
Szerintem kérdezd meg a haverod, hogy nem tarthatnál - e vele, ha az ő haverjaival megy valahova. Ő tudja, hogy vannak ilyen gondolataid? Írj naplót, az segít.
2013. szept. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
14%

örülj hogy van kezed-lábad és van legalább 1 valakid, mert vannak olyanok akiknek még ennyi sincs!

foglald el magad valamivel , meglátod lesznek még sokkal nagyobb "problémáid" az életben..

2013. szept. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
két nappal ezelőtt begyògyszereztem magam...elájultam, nem emlékszek semmire...megtaláltak,kimosták a gyomrom, bevittek a kórházba,és most dilidokihoz kell járnom...kavarognak az érzések bennem,vajon mi lett volna jobb...de egy biztos amit már most felfogtam az egészből...semmi nem lett jobb,és nem oldottam meg semmit. Ne bulizz,ne piálj,menj el ORVOSHOZ, nem bántásbòl írom ,nekem régen rengeteget segített,csak abbahagytam a gyògyszerem,és ezért jutottam idáig el.Ha van kedved beszélgetni, írj privit nyugodtan.25N
2013. szept. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
Egyedul kellene teljesnek lenned!Ehez senkire nincs szukseged! :) Irj ha akarsz egy elvont gondolkodasu emberrel dumalni :) En szivesen visszairok!Amugy nekem egy baratom sincs megis jol erzem magam ;)
2013. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!