Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert vagyok meg mindig egyedul?

Miert vagyok meg mindig egyedul?

Figyelt kérdés
Sose volt meg (igazi) kapcsolatom, tapasztalataim persze igen, de nem kell rosszra gondolni. Nem en vagyok az a bizonyos 15evesen egy r*banc. Sok baratom probalt mar meg bemutatni nekem valakit, vagy probalkozott, de egyiksem tetszett. Aztan jottek az olyan beszolasok hogy ne valogassak ennyit, de nekem nem kell akarki. Volt par gyerek aki tetszett igazan, de azoknak vagy epp nem kellek vagy van baratnoje. Persze igen a legjobb valasz az hogy majd idovel lesz valakid. Nem vagyok csunya, sokszor mondjak ram hogy szep vagyok. Atlagos alakom van, se csontos se dagadt. Barna hajam van es nem sminkelem magam. Nem rakom ki seggem mellem. Szoval teljesen atlagos vagyok. 15/L

2013. szept. 29. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon ráérsz. Ennyi idősen én is úgy éreztem, hogy készen állnék egy kapcsolatra, akár még a szexre is ( természetesen eszemben nem volt szexelni ilyen fiatalon, de úgy éreztem 16 évesen már megtenném. ) Ennek ellenére 17 évesen lett egy kapcsolatom, 5 hónap után feküdtünk le, és teljesen úgy érzem, hogy ez így volt rendjén. Akármennyire is felkészültnek éreztem magam akkor, így belegondolva tudom, hogy nem olyan lett volna, ahogyan én elképzeltem. Próbálkozásaim nekem is voltak, de azok is ezt bizonyították. :)
2013. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lennél válogatós, boldog lehetnél, ugyanezt mondom az uncsi tesomnak, neki sose volt komoly kapcsolata , mert válogatos, szintén lány ő is, de hidd el, egy átlagos srác is lehet akár életed szerelme.. várni várhatsz a tökêletesre, vagy eljön vagy nem.
2013. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt tudom mondani, hogy legyél válogatós. Ne gyere össze akárkivel. Gondolom nem a kapcsolat mennyisége, hanem a minősége lényeg számodra. Én is válogatós vagyok, pl. nem jönnék össze olyannal, aki meg sem közelíti azt, akit elképzelnék magam mellé, és mégis van párom. Ha fektetsz időt arra, hogy jobban megismerd a "jelölteket", akkor nagyobb eséllyel találsz valakit, de ne ugorj bele egy kapcsolatba akárkivel. Viszont, még mindig azt mondom, hogy ráérsz.
2013. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell erőltetni, de válogatni sem. Sose lesz senki tökéletes. Meg mindig van jobb.
2013. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!