Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ugy érzem kerülnek?

Mit tehetnék ugy érzem kerülnek?

Figyelt kérdés

semmi okot nem adok rá sok témához hozzá tudok szolni van saját véleményem is.a munkahelyen a kollegak az esetek többségében ha összefutunk a dohányzoban rögtön másfelé tekint vagy babrálja a telefonját.pedig sokszor köszönök elöre.

akik velem együtt kezdtek ök már klikkesedtek is.


pár ismerösöm van pesten(pár éve költöztem fel) ritkán elhivnak egy egy házibuliba de ugyérzem csak azért mert nem akarnak megbántani.pl az egyik ilyen bulin beszélgettem egy lánnyal egy sorozatrol két napra rá irtam neki ezzel a témával kapcsolatban hogy tudja e mikor lesz uj évad de nem is válaszolt

kicsit olyan az egész mintha tartanának tölem.már annak is örülnék ha valaki magától rámírna pl facen hogy hogy vagyok...


nyilván bennem lehet a hiba én nem hibáztatok senkit de mégis mit csinalok rosszul valaki hasonlo cipöben?



2013. okt. 2. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... Beszélni is olyan összevissza és helytelenül beszélsz, mint ahogy írsz?

Mert akkor ez lehet akár az ok...

2013. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira össze-vissza írás ez,nincs ezzel semmi baj....A kérdésre válaszolva: ha rendesen kommunikálsz velük,akkor nem veled van a baj!
2013. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!