Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyűlölöm az életet,21 éves...

Gyűlölöm az életet,21 éves fiú vagyok, magányos, nem tudom mit kezdjek magammal. Barátnőm se volt sosem, , mit csináljak?

Figyelt kérdés
Néha sokat gondolok arra hogy elérem az életben az egyetlen álmomat, ami még úgy éltet, és szeretem, hogy meglegyen nagy motorból a jogsim, vegyek egy motort, és kivégezzem magam vele.. 300al belehajtani egy fába.. persze amikor nincsen forgalom.. pláne most jön a tél, érzem hogy még inkább kezdek lehangolt lenni, depressziós, lehet kellene egy pszichológus.. kőműves segédmunkásként dolgozom, hegesztő szakmám van, bár ha belegondolok, megélni sem fogok tudni egyedül nem hogy motort venni... ti mit tanácsolnátok? hátha ír valaki egy normális kommentet amitől felébredek.. egyébként évek óta magányos vagyok minden nap ugyan az van nem élvezem az életet belefáradtam mindene a csajozásba is sose jön össze.. gyűlölöm az embereket ahogy rám néznek.. egyre többet cigizek is..

2013. okt. 3. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
azon is gondolkodtam már hogy valami droghoz nyúlok, de azt valahogy nem merem... abból lenne még csak nehéz kimászni.. bár ha a pillanatot nézzük, lehet segítene..
2013. okt. 3. 18:40
 2/10 A kérdező kommentje:
a szüleim is szétmentek egy ideje apám nem foglalkozik velem, rossz gyerekkorom volt, anyámat már unom, öcsém csajozik, neki persze sikerül minden.. és érzem hogy néha kárörvendő is...
2013. okt. 3. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 21 éves vagyok. Én társkeresőn ismerkedtem meg a párommal, Te azt próbáltad? Tényleg nem jó egyedül, teljesen megértelek. Sokan vannak a te helyzetedben, próbálj meg ne ennyire elkeseredni! Elhiszem, hogy nem sokat keresel, de én pl munkanélküli vagyok. Nehéz a mai világban, de csak gondolj arra, hogy nem csak te küzdesz meg ilyen gondokkal. Meg akarsz halni? Tudod hány beteg gyerek van, rákosak, stb, aki élni akarnak? Hozzáteszem neked, hogy én is gondoltam már arra, hogy ez a világ nem nekem való, és kicsinálom magam! De nem. Még annyi mindent nem próbáltam ki, annyi helyen nem voltam. Gyerekem sincs, de majd akarok. Manapság ami még rátesz a mai fiatalok nehéz helyzetére egy lapáttal, az az, hogy kicikizik az embert, ha 21 évesen még szűz. Én azokat cikizem ki, akik 14 évesen már dugnak! 21 évesen még nem kell lemondanod az életről, csak azért, mert nincs barátnőd. De az tény, hogy jó ha van melletted valaki aki támogat. Egyébként depressziós vagy, akárcsak én. Én küzdök ellene, de már a párom is említette, hogy pszichológushoz kellene mennem, mert ő már nem tud segíteni. Van egy 21 éves barátnőm, akinek a párja 31 éves, tehát 10 év van közöttük. Tudod a pasi hány évesen szexelt először?? 25. És az én barátnőm a 2. kapcsolata. Ja, és hozzáteszem neked, hogy az egyetemen dolgozik, ilyen tanár féleség, és nyáron elküldték fizetetlen szabadságra. 31 évesen albérletben lakik. Mondjuk kölcsön felvételt nem is javasolnék senkinek sem. Szóval lehet, hogy lenézed a kőműves munkád, fizetésed, de hidd el, már a diploma sem jelent semmit. Egyébként amit tanácsolnék, és talán segíthet is az az, hogy járj el futni, vagy bicajozni, a lényeg, hogy sportolj, mert segít a depi, a stressz ellen. És még egyszer mondom, nem vagy egyedül! Sokakkal jársz egy cipőben.
2013. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, a páromnak én vagyok az első kapcsolata és 25 évesen ismert meg. Van egy öccse, aki szintén sikeresebb volt a szerelembe, mint ő. A párom is említette, hogy cikizte már őt is ki az öccse. Most viszont az öccsének nincs barátnője, fordult a kocka.
2013. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a cigi és a drog nem fogja meghozni az életkedvedet, csak a pénzedet fogja elvinni és az egészségedet. Inkább drog helyett vegyél valami valerianat vagy gyümölcsöt, új ruhát stb. Bocs a sok dumáért, de remélem legalább egy picit segít neked.
2013. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az ha önnmagaddal nem vagy megbékülve. Próbálj elsősorban önnmagadon változtatni, vágassúj frizurát, vegyél új ruhát , kezdj sportolni hogy izmosodj és változtass munkahelyet, tudom ez elég necces de próbálj meg kimenni külföldre, szakadj ki ebből a nyomor országából. Az én keresztapám Németben dolgozik és 1 millát keres 2 hónap alatt. Ő szobafestő. Próbálj meg keresni egy céget ami ki közvetít téged és megbízható és kezdj új életet. És ha sok pénzt kerestél máris szebben fogod látni a jövöd, optimistább leszel és jobban fogod vonzani a nőket is mert a kisugárzásod zavarja el őket.
2013. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"életben az egyetlen álmomat, ami még úgy éltet, és szeretem, hogy meglegyen nagy motorból a jogsim, vegyek egy motort, és kivégezzem magam vele" Ha nem jön be a hegesztő szakma menny el írónak, mert erre sose számítottam volna h ezt fogod írni... hatalmas :D Viccet félre téve én is hasonló dolgokat élek meg manapság, szóval lehet h nem is olyan s**r de nem érzem h olyan jó lenne. Ez csak egy hullámvölgy, de kell bele feccölni a dolgokba energiát h kikerülj onnan.. ami szívás de lesz eredménye és akkor jössz rá h megérte. (lehet h túl nyálas, utópisztikus, lerágott csont szöveg, de akkor is vmi ilyesmi.)
2013. okt. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Lány vagyok. Szívesen leveleznék veled, ha szeretnéd. Én is gyakran vagyok depressziós, de a barátaim mindig erőt adnak. :)
2013. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez van, én is 21 vagyok, csak lány:(
2013. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindazok mellé, amit a lányok tanácsoltak, én még ajánlanám neked valamilyen eszme iránti elköteleződést. Higgy valamiben, ami túl mutat rajtad, harcolj érte. Nem üres duma az, hogy a másokért való élés (akár szerelmed, családod, rászorulók stb.), odaszánás valódi értelmet és célt ad az ember életének.

Miben higgyél? Ajánlom neked az Evangéliumok elolvasását. Tudod, nagyon sok igazán hívő keresztény (50%-uk legalább) volt a te cipődben, és Jézus Krisztusban megtalálták a megoldást. Ahogy én is. Nekem sem volt felhőtlen a gyerekkorom, folyton költöztünk, az újabb általános osztályokba nem tudtam beilleszkedni (legutolsóba nem is akartam, sok rosszindulatú járt oda). A kettős mérce sokszor előfordult velem szemben otthon is, legidősebb lévén tőlem mindig többet vártak. Néha még ma is hülyének néznek, amit rühellek, ugyanis monstanra azért sikerült "bebizonyítanom", hogy érek valamit. Kell, hogy legyen benned kitartás, bizonyítási vágy. Élni akarás! Miért? Mert mondjuk az öngyilkosság gyávaság. Mert mondjuk csak rontasz a helyzeten, mert ugye nem tudhatod, hogy nem-e létezik Pokol. Legyen benned büszkeség a szentségit! Harcos vagy, vagy nyuszi? Férfi vagy? Az vagy! Harcolj! Ne add fel! Ezt a nők is észre veszik, nekik egy harcos kell, akivel biztonságban érezhetik magukat. 19 évesen néha eljátszottam a megszökés, öngyilkosság gondolatával. Mi állított meg? Ezek a gondolatok. És úgy éreztem ezt nem tehetem meg a szüleimmel, tartozom nekik, amiért "kimostak a szarból" (ahogy apám mondogatja). Téged is felneveltek, iskoláztattak, nem? Nálunk is öcsém mindig sikeresebbnek tűnt, 6. osztályból már ment a gimnáziumba, jobb tanuló volt, ért a technikai dolgokhoz, motorozott, ma már autót vezet, jobban kijött apámmal amit irigyeltem tőle. 19 évesen kezdtem csajozni (kiderült, hogy vonzó vagyok...hoppá, rólad is kiderülhet), 21 évesen jött össze a nagy szerelem (4. kapcsolat), vele voltam először, 14 hónapig tartott, míg el nem hagyott másért...annyit mondott, hogy kiszeretett belőlem...kemény volt...azért másfél hónap múlva már más lánnyal voltam, de az csak egy hónapig tartott, a korábbi pasas emléke összezavarta a fejét... Nagy csalódások után eszmékhez kezdtem nyúlni. Vallásfilozófiákhoz, buddhizmus (belső békesség stb.), sátánizmus (bosszúállás, haragtartás, önimádat...önbizalom növeléshez...), gnoszticizmus (az isteni megértése). Kb így nézett ki: Nagy kapcsolat vége, buddhizmus, kis kapcsolat vége, bepipultam hogy kihasználtak sátánizmus, aztán nyitni kezdtem a kereszténységhez, majd sátánizmus, gnoszticizmus, megint sátánizmus... Hozzá tenném, hogy nekem voltak paranormális megtapasztalásaim, úgyhogy azzal tisztában voltam, hogy démonok léteznek, a Gonosz ha úgy tetszik...a Jóról viszont fogalmam sem volt. Aztán amikor megnéztem Bill Wiese 23 perc a pokolban c. videóját YouTube-on, akkor Jézus szöget ütött a fejembe, ledöbbentem, és megtértem. Azóta számos megtapasztalásom, imameghallgatásom, gyógyíthatatlan betegségből gyógyulásom volt, mások tapasztalatai is növelték a hitemet, bizalmamat Istenben. A tetejében tüzetesen utána jártam a kanonizációnak, hitelvek eredetének, történelmi igazolásoknak, hogy tudjam is mit hiszek, tudni akartam. Nem azért, mert anélkül nem hittem, hanem azért, hogy megtudjam védeni a hitemet a racionalitás talaján. Hogy tényleg igaz. Szóval igen, Jézus Krisztus a megoldás számodra is. Ne higgy a szavamnak, járj utána, beszélgess az emberekkel, hogy tényleg segít-e, tényleg van-e valóságalapja vagy csak humbug ahogy az ateisták állítják. Annyit viszont tanácsolnék, hogy a Jehovatanúit, Mormonokat meg népegyháziakat (katolikus, református, evangélikus) kerüld el. Sok egyház van, az evangéliumi gyülekezeteket ajánlom, azt, ahol a Szentírás a mérce, nem az emberi hagyomány (bár ilyet nehéz találni, hagyomány minden történelmi egyházban van, ott is ahol én vagyok).

2013. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!