Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már ezt tovább, nem...

Nem bírom már ezt tovább, nem csinálok semmi rosszat az embereknek mégis teljesen kiközösít a társadalom, lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egy kicsit visszahúzódó, eléggé magányos, és emberi kapcsolatokra vágyó ember vagyok. Nem tudok beszélgetni az emberekkel, mert egyszerűen semmiről nem hajlandók velem, mégha a hobbijukról kérdezgetem őket, vagy ilyesmi, akkor se, semmiről. Mindig tömörek, unottak velem az emberek, és keresztülnéz rajtam a többség, sok ismerősöm van, aki ismer, de nem is köszön nekem, kivéve ha én ráköszönök.

Elegem van már ebből, hogy hiába próbálkozok az emberekkel ismerkedni akárhol, akár interneten, akár az életben, mindig kudarc a vége. Komolyan még a tömeggyilkosokat meg az ilyen rossz embereket is jobban szereti a társadalom mint engem, pedig én nem ártok senkinek, nem ölök, nem verek és nem rabolok is embereket, és mégis, szerintem őket jobban szeretik mint engem.

Én csak barátkozni szeretnék, mint ahogy mások is, azzal a különbséggel, hogy nekik megy, nekem meg mindig kudarccal és elutasítással végződik MINDEN próbálkozás, valaki durván, valaki kevésbé durván, burkolva utasít el.

Miért lehet ez, miért nem vagyok senkinek se jó?

(Emellett a másik gondom, hogy hipochonder vagyok, sokszor valami betegség miatt aggódok ez is rossz, de a kérdés szempontjából nem fontos)

17/F


2013. okt. 3. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Alulról a 6. sorban is helyett *ki
2013. okt. 3. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiatalok hajlamosak elítélni valakit azért,mert nem úgy öltözik mint a többség,nem elég laza,stb.Próbálj meg lazábban,kötetlenebbül beszélgetni/viselkedni.Persze az is fontos,hogy gondold át kivel akarsz összebarátkozni.
2013. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod dobj egy privátot, írd le részletesebben a helyzetet, meg az okokat és akkor megpróbálhatok segíteni...
2013. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, en is azt erzem hogy a kapcsolat indito torekvéseim rendre kudarcba fulladnak. Valahogy én mindig jobban akarom a dolgot, mint a másik fél - s ez hsszutavon bizony marhára unalmas...


Ha gondolod, irj nekem levelet, aztan hatha barátok leszunk :)



21 F

2013. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztos nincs veled semmi gond! Írj nekem en baratkozom veled!:) 16L en minden emberrel jól ki tudok jönni ,ha nincs is közös témánk en csinalok,sokat beszélek de ezzel lekötöm az embereket!:)
2013. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!