Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnét "szerezhetnék" barátokat?

Honnét "szerezhetnék" barátokat?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és nagyom magányos.Nincsenek barátaim, tulajdonképpen semmi emberi kapcsolatom nincs.Nem tudom honnét szerezhetnék barátokat.A suli sajnos nem jön szóba, máshova meg nem járok el mert nincs kivel.Szóval csak itthon ülök magányosan...:s Ti honnét ismeritek a barátaitokat?Hogy találhatnék barátokat, vagy legalább haverokat?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. okt. 4. 17:52
 1/9 Cristo válasza:

Honnan? Suliból legfőbbképpen, vagyhát nem is tudom pontosan... Hát ahova járni szoktál (ha szoktál-e), vagy esetleg unokatesóddal ha jóban vagytok elmehettek akárhova és ismerkedhettek, vagy akár ő is bemutathatná a barátait neked (ha vannak neki) és összebarátkozhattok úgy is. Esetleg még mi jöhet szóba? Az nem létezhet, hogy soha nem jársz sehova, és senkit nem ismersz (családodon kívül)... Illetve igen, de nekem felfoghatatlan.


Még talán a neten is lehet baráti kapcsolatokat teremteni: nemrég megismerkedtem valakivel a neten, és tök jó fejnek tűnik, bár még a valóságban nem tudom, hogy milyen... De ha kockulok, és unom a fejem (bár nem feltétlen csak akkor), akkor szoktam vele beszélni. És jó, mert a egyetlen akivel szoktam beszélni interneten keresztül. :)

Esetleg, ha küldesz priviben akármit, akkor szívesen megismerkednék veled, csak hogy legyen valakid, akire időt szánhass. (Ne érts félre!) De te tudod.

2013. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig sajnos létezik. Csak suliba járok el, de ott nem tudok barátokat találni. Egyébként csak itthon ülök.Nem is tudom hova mehetnék egyedül. Az unokatesóimmal sem tartom a kapcsolatot. Nem tudom hova kéne eljárnom, engem nem hívnak sehova...
2013. okt. 4. 19:23
 3/9 anonim válasza:
esetleg kereshetnél valamilyen hobbit...mondjuk járhatnál sportolni, ott könnyedén megismerhetnél új embereket... csak légy nyitott, menj oda ismeretlenekhez és próbálj meg beszélgetni!!:)) sok sikert!
2013. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát nem tudom, szerintem is unokatesódnál kéne kezdened ha van, vele elmenni bárhova bulizni, szórakozni, ismerkedni. Manapság ez elég könnyű nagyon sok ember közvetlen számomra is felfoghatatlan, hogy nincs egy barátod sem. Ezen a sulis dolgon pedig eléggé megvagyok lepődve, hogy onnan nincs barátod.. visszahúzódó vagy ?? Fel kéne szabadulnod, elengedni magad főleg akkor az iskolában, beszélgetésekbe kapcsolódni és ne azon izgulj és feszülj be, hogy jajj most mit mondjak majd spontán jön menni fog az.. de ezen a kialakult helyzeten csak te tudsz változtatni. Egyébként ha meg beszélgetni szeretnél, beszélgetek én veled.. írsz üzenetet meghallgatlak szívesen :D de ha tényleg barátokra vágysz akkor ismerkedned kell. Nincs esetleg veled egykorú szomszédod?? Menjetek el sétálni, beszélgessetek... menni fog az ha belerázódsz, ha egyszer elkezdesz beszélgetni a többi téma jön magától :) sok szerencsét!
2013. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
INNÉT biztos nem. kezdj valamit sportolni. ott csak megismerkedsz valakikkel.
2013. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
probalkozz különórákkal, szernitem nyugodtan elmehetsz egyedül mondjuk focizni olyan helyre ahol senkit nem ismersz és majd kialakul ha meg rossz akkor ott hagyod az edzést, de hagyj időt magadnak és másoknak!!! HAJRÁ
2013. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

járj el sportolni,vegyél részt fakultatív programokon,esetleg szerezz be 1 kutyust és a parkba ismerkedj.am hol laksz?

(bocsi,de most nincs jobb ötletem)

2013. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

És akkor otthon mit szoktál csinálni? Mi a hobbid? Milyen szakra jársz iskolába?


Ezek alapján talán tudnék valami segítő választ írni.

2013. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van az a mondás hogy "Ki sokat alszik keveset él." Írtad hogy szeretsz focizni. Szerintem járj el amolyan sportolói klubokba, menj el focizni a lakóhelyeden levő pályára (ha van ott olyan) igyekezzél keresni közösen végezhető tevékenységet szabadidődben.

Egyébként írtad még hogy alszol, mert nem tudsz mást csinálni. Miért nem foglalod el magad valamivel akkor amikor "teljesen szabad" a szabadidőd? Pl. megtanulhatsz sakkozni, olvass híreket, vagy nézhetsz esetleg ismeretterjesztő műsorokat. Vagy megtanulhatsz programozni, vagy esetleg olyan dolgot, amelyet eddig még nem tudsz. Így meglátod, a szabadidőd alvás helyett valami hasznos dologgal fog telni. És ami még fontos dolog, hogy légy nyitott az emberek felé, igyekezz kezdeményező, segítőkész, rugalmas, alkalmazkodó ember lenni.

2013. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!