Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt mondaná és ítélkezne hogy már megint egy ilyen kérdés és még csak ennyi vagyok és előttem van az élet stb..Szóval 18 éves vagyok és nem volt még egy barátnőm se..akivel össze is jöttem volna az se jött össze pár okból kifolyólag..Nagyon nehezen kötök barátságokat sajnos..Nincs egy igazi barátom se akinek annak nevezhetnék..Max osztálytársak akikkel beszélgetek..Mindig is a semmibe néztek kb. azok az emberek megvezettek és hülyének is néztek.Már csak szüleimre tudok hagyatkozni legalább ők támogatnak vmennyire legalább...Életmeben az abaj h hamar szerelembe esek ami elég negatív dolog már így számomra ezek után..Mindig csak a koppintás a bukás ( gondolok én arra h van pasija most nem akar kapcsolatot vagy messze lakik vagy kis tizenéves kislány és annak jövök be)...Én már lassan megfogadom h egyetlen egy lánnyal sem fogok kapcsolatba lépni...mert megakarom kímélni magam a csalódástól és a fájdalomtól...Lelkileg gyenge vagyok már..és nem tudok már hinni sem magamban és hogy egy nap jobb lesz minden ....

2013. okt. 6. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Dettó lányban. Szar az élet.
2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnállak!
2013. okt. 6. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Dolgozz érte, tegyél érte, hagyd abba a siránkozást.
2013. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha ti ketten összejönnétek?
2013. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiába teszek érte kedves válaszoló..
2013. okt. 6. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Tedd érte azt, hogy írj egy privátot írd le a részleteket, és megpróbálhatok segíteni.
2013. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
át tudom érezni a fájdalmad mindenben főleg az élettel kapcsolatban!
2013. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:
96%
Halgass a 6-osra, de azt a privit inkább az 1-esnek küld el. Sok sikert!
2013. okt. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ezustsilver válasza:

Teljesen megtudlak érteni, eléggé letaglózó, amikor egyedül mész az utcán és állandóan mosolygó párokba futsz bele...de had mondjak csak el valamit ezekről a "párokról": kapcsolatok több mint a felében (akinek nem inge, nem veszi magára!) nem szól többről, mint szexuális vonzalómról és bizony az egyik része (az egyik, nem mindenki hangsúlyozom!) eme kapcsolatot megszakítja úgy 60 napon bellül, mivel az egyik fél máshoz kezd el vonzódni. DE! Természetesen nem mindenki ilyen, több családtagom is van, ismerősöm, akik párkapcsolati vagy házas életet élnek, vagy mondhatnám példának magamat is. Ha létezne az időutazás, azt hinném, hogy ezt a szöveget én írtam a múltban, mert pontosan leírtad, amit én ennyi idősen éreztem. Aztán 20 évesen ismerkedtem meg barátnőmmel, akivel immár 3 éve együtt vagyunk és itt és most megmondom neked, hogy sikerülni fog neked is párt találnod magadnak, nem azért mert könnyű, nem azért mert szükség szerű, hanem mert vágysz rá és a világ összes embere nem képes arra, hogy téged ebben meggátoljon! Hogy az előttem szólónak mondatából merítsek (és kiegészítsem teljesre):

"tegyél érte" AMIKOR lehetőséged van rá. Ha nem csak egy csajt akarsz magad mellé, hogy csak legyen, hanem egy párt, aki megbízik benned és viszonozza az érzéseidet, akkor semmi és senki nem létezik, aki ebben téged meggátolna.

Remélem tudtam segíteni:)

2014. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Denta ***** válasza:

ha barátkozni akarsz:menj olyan helyre amik érdekelnek Pl:Könyvtár és ha van egy korod béli társad aki úgy szint könyvtárba jár akkor ne legyél visszahúzódó bátran,magabiztosan kezdeményezz beszélgetést és kérdezősködj TŐLE ne a haverjaitól mert hidd el nekem értékelni fogja ha az ő véleményét kéred ki és beszéljétek meg hogy tartsátok a kapcsolatot Pl:Járjatok össze,e-mailozzatok,facebookozz(ha van neki),telefonon beszélegssetek,

és a csajozáshoz is ezt ajánlanám ha nem fogsz be tojni össze jön az élet (sok szerencsét!!!)

2014. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!