Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnam megoldani h a...

Hogy tudnam megoldani h a szuleim engedjek h visszamenjek a regi iskolamba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan helyzetbe kerultem, h nincsenek barataim es szinte mindig egyedul vagyok.

Tizedikes lennek de nulladik elokeszitobe jartam igy most kilencedikes vagyok es mindenki fiatalabb nalam egy evvel. Ezzel nem is lenne baj, de nagyon nem tudok kijonni veluk. Folyamatosan karomkodbak es ugy viselkednek mint a nemnormalisak.

Raadasul kollegista vagyok igy ossze vagyok zarva veluk.

A szuleimet nem tudom ravenni h visszamehessek a regi iskolamba ahol a nulladikat toltottem. Nem tudom mit tegyek h megengedjek.



2013. okt. 7. 13:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha elmúltál 12 éves, már pedig elmúltál, akkor én úgy tudom, hgoy nincs joguk beleszólni a szüleidnek abba, hgoy melyik iskolába szeretnél járni!

Miért vettek amúgy ki a másik suliból?


Gyermek védelmisnél kellene segítséget kérned, de mondom, én úgy tudom, hogy 12 éves kortól neked kell döntened, hogy melyik suliba jársz!

2013. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!