Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azzal valami baj van, aki nem...

Azzal valami baj van, aki nem képes napot sem egyedül tölteni?

Figyelt kérdés

Tesóm 1 napot nem bír ki egyedül. Van egy csomó barátnője, és nem bír egyedül otthon meglenni, mindig menni akar valahova, csinálni valamit, nem bír egyszerűen egyedül lenni.

Mindig mennie kell valahova, nincs olyan, hogy "áhh ma itthon maradok, döglök az ágyban!" nem, neki mindig kell valami program.

Miért nincs meg egyedül?

Ha nem ér rá senki barátnője, akkor engem nyaggat, hogy menjek már el vele vásárolni, vagy akármi...



2013. okt. 8. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen jelleme, örökmozgó emberek is vannak.
2013. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond.
2013. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ehhez van hozzászokva.
2013. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy és kész
2013. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert extrovertált. Talán túlságosan is.
2013. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekik nincs önálló gondolatviláguk, mert valamivel mindig el kell terelni a figyelmüket a belső világukról. (ami üres). Ezért mindig odacsapódnak valakihez, legtöbbször egy hasonló emberhez és lelkileg összetámaszkodnak. Plusz rohadtul idegesítőek is. :D
2013. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én például ennek a tökéletes ellentéte vagyok, egyszerűen idegesít, hogyha hosszabb ideig és/vagy gyakran vagyok társaságban, jobb szeretem a magányt, vagy max még egy ember társaságát. személytől függ, nagyon nem tudsz segíteni rajta, örökmozgó
2013. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és voltam mindig is:D Úgyhogy megnyugtatlak, nem fog megváltozni:D 24L
2013. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!