Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Még egy számomra idegen ember is le tudja rólam olvasni, hogy önbizalomhiányban küszködök. Furcsa, hogy ez csak az offline életben van így. A gép előtt magabiztosnak érzem magam, ezért is szeretek interneten ismerkedni.


Jelek: valami miatt reflexből nem nézek idegen- és félidegen emberek szemébe, ha kommunikálok velük. Csak a számomra közeli ismerősökkel (ilyenekből nagyon kevés van!!) tudok élőben is "jókat" beszélgetni. Gyakran botlik bele a nyelvem hosszabb, vagy fontosabb mondatokba, pedig nem vagyok beszédhibás. Élőben viszonylag lassú a felfogókészségem. Határozatlanságom zavar a legjobban, nagyon sokszor izgulok.


Alacsony vagyok, kislányos a kinézetem, viszonylag gyerekes a hangom. Sokszor gondolom azt, hogy utálnak és hülyére vesznek. Ebben az a szar, hogy legtöbbször így is van. Gyakran vagyok a középpontba, a barátaim is rendszeresen kiparodizálnak. Egyébként nem tartom magam buta embernek, újságírónak készülök.


Hogy segíthetnék magamon?


l/18


2013. okt. 23. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Felfogókészség helyett felfogóképesség. Úgy a helyes. :)
2013. okt. 23. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
jár olyan közösségbe akik nem bunkóznak/csúfolnak ki mint úgymond azok a "barátok"...
2013. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé, nézz bele, aztán mondd magadnak: "Szeretem magam! Értékes ember vagyok, csupa jó tulajdonsággal!" Ezt ismételgesd 21 napig. Ha el is hiszed ezt magadról, akkor már csak a happy ending van hátra.
2013. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobj egy privátot, majd én felnyomom az önbizalmadat:)
2013. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!