Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek se barátaim, se...

Nincsenek se barátaim, se párkapcsolatom, beleőrülök a magányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
a barátok még le vannak szarva,nélkülük is meglehet lenni...de kell egy társ,kell egy család...erre hajts.
2013. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

nekem van 1-2barátom.de barátnő nincs.

nèha kelene valaki ebben a rohadt világban.:(

2013. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a párkapcsolatra hajts, nekem vannak barátaim el is járok velük, plusz a munkahelyemen is jóba vagyok mindenkivel, de sajnos ez egy idő után már kevés ha az embernek nincs párja. Én tavaly majdnem beleőrültem ebbe, nem sokon múlott hogy a pszichiátrián kössek ki. Szerencsére találtam magamnak egy lányt akivel nagyon jól elvoltunk érdekes módon egyből megváltozott minden, de sajnos nem tartott sokáig a szerelem, hamar szakítottunk, utána bánkódtam 1-2 hónapig miatta de egy idő után jó lett minden, és most már megint rossz minden hogy nincs párom akivel szerethetjük egymást. Nekem egyértelmű hogy szeretet pontosabban szerelem hiányom van.
2013. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is megőrülök sokszor a magánytól és be kell vallanom, sokszor az egómat is bántja, mert ez számomra egy kudarc, hisz nem erre van igényem. Van egy-két barátom és szerencsére nem teljesen vagyok egyedül, de jóval kevesebbet vagyok emberek között, mint amennyire igényem lenne. Most is rosszul esik, hogy péntek este van, mindenki megy el a barátaival, én meg egyedül poshadok itthon és nincs semmi programom, amikor utálok péntek esténként itthon poshadni a szobámban. Úgyhogy együtt érzek, nekem is elegem van. Főleg most, hétvégén. Az az egy-két ember, akivel meg olyan barátságfélét alakítottam ki pedig nem ér rá mindig sajnos. Már alig várom, hogy legyen velük programom, mert hiába voltam sokat egyedül életem során, nem tudtam megszeretni és megszokni ezt az állapotot, egyszerűen gyűlölöm és ami még rosszabb, hogy halálra unom magam egyedül, már nincs ami lekössön. És még sok más negatív hatása is van rám a magánynak, de ezeket hosszú lenne felsorolni.
2013. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Sajnos teljesen együtt tudok veled érezni, ugyanazt írtad le, amit én is érzek.

A baj, hogy nem vagyok egy partizós típus, akikkel jóban vagyok is inkább otthon vannak, de nekik van családjuk. Én leginkább ezt hiányolom; ha lenne egy komplett, támogató családom, akkor szerintem más lenne a helyzet...

2013. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
59%

Ha valakinek se barátai nincsenek, sem párkapcsolatot nem tud hosszú távon fenntartani, ott azért valami gubanc van. Szerintem először magatokkal kéne "jóban lenni" csak aztán lehet más emberekkel jó kapcsolatot kialakítani. Lehet, hogy ti vagytok túl válogatósak, lehet, hogy nem a megfelelő helyen kerestek párt vagy barátokat. De az is lehet, hogy elviselhetetlen természetetek van, és senki nem marad meg mellettetek hosszú távon. Nem tudom, nektek kell erre rájönni.


Barátokat nem nehéz találni. Járjatok el sportolni, ott lehet ismerkedni más emberekkel. Vannak haverkodós oldalak, melyek rengeteg programot ajánlanak, illetve nem szégyen régi ismerősökkel sem fölvenni a kapcsolatot újra.


Szóval én azt javaslom, hogy felejtsétek el az önsajnálatot, és tegyetek lépéseket a cél felé! Önvizsgálat, aztán akcióba lehet lendülni. :)

2013. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

6 Megvilágosodtam. Már ki is békültem magammal és megyek is, szerzek barátokat. Amúgy igazad van. Rám az első tétel illik.


Az a baj, hogy ha nem bulizol és nincs igényed arra, hogy részeg legyél minden hétvégén, akkor már tök nehéz társaságot találni. Én ezt vettem észre.

2013. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6-os: nekem speciel vannak barátaim. Így is lehet magányosnak lenni. Sokat változtam, azért tudtam barátokra lelni, de ha valaki sokáig nem találta magát, a saját hangját, akkor leszűkítette a lehetőségeket, hogy hol talál magának társaságot. Maradnak a hobbik, tényleg.
2013. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BíborHorse válasza:
79%

Több millió ember él Magyarországon. Mégis vannak, akik egyedül vannak, magányosak. Hát nem kínos?

Én is egyedül vagyok, nem igénylem mások társaságát, segítségét, véleményét, stb. Viszont én nagyon jól bírom, mások csak nézik, hogy hogy bírom egyedül, sokan próbálkoztak a "jól van, majd jössz könyörögni, ha beleőrülsz a magányba" kijelentésbe, de nem volt haszna.

Ez alkat, jellem kérdése, hogy hogy bírod, sok tippet nem tudok adni.

Vagy hallgatsz a többi válaszolóra és próbálsz kapcsolatokat szerezni.

Vagy úgy teszel, mint én, aki egy este, mikor elegem lett másokból és abból, hogy zavar a magány, elolvastam jó néhány blogot, sokat gondolkodtam és rájöttem, hogy nincs szükségem másokra. Nekem ez eddig működött, csak egyszer kellett jól átgondoljam és azóta nem zavar, ha nem törődnek velem.

Ami viszont érdekes, hogy mióta nekem nem kellenek mások, sokkal többen kezdtek el érdeklődni utánam.


Annyit tennék még hozzá, hogy sok sikert!

2013. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Zilahy Anna válasza:
28%
Nagyon nehéz, de próbálj változtatni!
2013. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!