Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira eleged lett mindenből és mindenkiből, hogy?

Figyelt kérdés
hogy az összes közösségi oldalról törölted magad vglegesen, a fórumokra sem jártál csak olvasni, esetleg csak ide? A valós (nem netes) társaságot is hanyagoltad, hel,ette pihi, film, olvasás, játék, tanulás és munka?

2013. nov. 23. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, többször volt már ilyen. Általában másfél-két napig tartott. Még szerencse, hogy a facebook nem kedvez a hirtelen felindulásból történő törléseknek. Szerintem tudják, hogy időnként bárki megbolondulhat. Törlés után két hétig még bármikor visszacsinálhatod az egészet.
2013. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen csomószor, azzal a különbséggel, hogy nem töröltem magamat, csak szimplán nem mentem fel a közösségikre, helyette totális magány, bezárkózottság, és senkivel nem beszéltem, nem mentem sehova...most is így vagyok...:/ és nem érdekel senki és semmi, teljes közöny, és mély depresszió...:(
2013. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, de még mennyi :D


Myvip, iwiw, meg ilyen sz..rjaim sosem voltak, facebook is volt párszor. Régebben alapból sokkal magamnak valóbb voltam, volt hogy haszontalanul, játékkal, filmmel töltöttem az időt, volt hogy tanulással.


Igazából alapból ha egyedül van az ember, akkor vágyik mások társaságára, ezért chatel, megy fórumokra, játszik netes játékokat.


Sajnos én is olyan vagyok, egyedül képes vagyok elveszni, ezért felállítottam rendszert, hogy márpedig tanulás, meló, este egy film, ha úgy akad azért társasági dolgokat se mondom le.


Ha sikerül kialakítani célokat, és egy normális életvitelt, akkor tök jól el lehet lenni magunkban is.

2013. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hajaj...volt és még ma is iszom a levét. Sok barátom, legalábbis én annak neveztem őket hamisan elárultak és átvertek és miután erre ráébresztettek, egy jó két évig embert nem akartam látni a közelemben, pedig nagyon társas ember vagyok, sose szerettem egyedül lenni. Akkor se különösebben akartam, de annyira nem bíztam senkiben, hogy se ismerkedni, se barátokat szerezni nem tudtam. Pedig dolgoztam egy csomó helyen, pont egyetemet váltottam, úgyhogy lett volna rá lehetőség, de nem ment...viszont ma már beláttam, hogy szükségem van emberekre. De mivel ezeket az éveket azzal töltöttem, hogy felépüljek a sok csalódásból, ezért nem sikerült túl sok barátot szereznem és néha nagyon egyedül vagyok és nagyon szenvedek...mint például most. Szombat van és hiányzik a társaság, de most nincs senki, akivel lehetnék. És ami a legrosszabb, hogyha sokáig egyedül vagyok, akkor ingerlékeny, hisztis és ideges leszek.
2013. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, rájöttem, hogy az emberek többsége csak időpazarlás. ezt is meguntam már, csak időnként felnézek, azóta változott e valami, vagy még mdindig okos magabiztos emberek uralják a témákat.
2013. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

igen!

Sajnos a csalodotságtól

2013. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem már egy éve kísért ez a szívszorító érzés. De végre itt valakinek leírhatom, hogy sosem tudok elmondani semmilyen fájdalmat senkinek. Olyan rossz a magány és a depi!!!
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én egyszer egy depressziós időszakomban kipróbáltam, hogy minden ismerősömmel megszakítottam a kapcsolatot - persze a szülőkön kívül. Töröltem magam face-ről és telefonon sem voltam elérhető. Tudjátok mit vettem észre? 4 hónap után találkoztam az emberekkel (2-3) akik sokat jelentenek nekem és valahogy nem csodálkoztam amikor mondták, hogy fel sem tűnt nekik hogy eltűntem. Nembaj -gondoltam, a halálom legalább látványos lesz ;)
2013. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az emberi kapcsolatok így működnek. Nézhetsz te valakire legjobb baratodként, fölösleges ha neki meg te csak egy haver-féle vagy vagy még az se.
2013. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!