Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Enyhen serult emberek tarskere...

Enyhen serult emberek tarskeresesi lehetosegeirol erdeklodnek-hol erdemes keresgelni?

Figyelt kérdés
Nővérem orvosi műhiba miatt nem teljesen egészséges. Párt szeretne magának találni, de nyilván egészséges emberek társkeresőjében ez nehéz lesz.

2013. nov. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a baja? Ha fizikai a rendellenesség, akkor még simán találhat teljesen egészséges párt akárhol. Ha szellemi, az már nehezebb ügy. Talán valami klub/suli/rendezvény szellemileg sérült embereknek?
2013. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Is-is. Picit járáshibás, de teljesen önellátó, saját gondolatai vannak, anya rengeteget foglalkozott vele az elmúlt 30 évben..mert az orvosokat nem érdekelte, onnan nem várhatott segítséget.
2013. nov. 29. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam, erősen kétlem, hogy lenne külön ilyen társkereső. Szabad tudni mit takar az, hogy nem teljesen egészséges? Csak mert lehet felfújjátok a dolgot és nem is jelent olyan problémát
2013. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A 70-es évek végén farral született. Dr. Szőnyi helytelenül kierőltette a babát, császármetszés helyett, aki így enyhe lefolyású agyvérzést kapott..

Nehezebben mozog, instabilabb, félénk, ilyesmik..

2013. nov. 29. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:

van külön "fogyatékosoknak" társkereső:

[link]


de én is úgy találtam párt hogy ahhoz nem kellett sem speciális sem sima társkereső oldal:) ráadásul egészséges párom van:)


szóval nem szabad feladnia!

2013. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább valami klubbot vagy ilyesmit kellene keresni ahova eltudtok járni. Netes társkeresőt is meg lehet próbálni, de ott mindenképp nagyon figyelni kell, hogy kiszűrjétek az elkeseredett "nekem már minden mindegy" féle barmokat.
2013. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, a Meosz-t megpróbáljuk!
2013. nov. 29. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy egészen egészen gyszerűen csak társaságba járni, valahová. Klubba, tanfolyamra, emberek közé.
2013. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és mint ahogy írják társaságba sem ártana járni(:

én nem számíthattam a testvéremre barátaim nincsenek a szüleimmel meg egy bizonyos kor után "ciki" lett volna eljárni főleg mondjuk ismerkedni...

2013. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Régebben a googleba beírtam,hogy speciális társkereső,rengeteget kiadott.Biztos van köztük nektek megfelelő.

Egyébként a nővéred most 30 éves?

2013. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!