Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változzak meg teljesen?

Hogyan változzak meg teljesen?

Figyelt kérdés

Minden ember úgy áll hozzám, hogy nem vagyok szimpatikus, idegesítő vagyok, velem aztán nem fog barátkozni, meg beszélgetni.

De aki hajlandó velem beszélgetni egy ideig, egy idő után majd az is le akar rázni.

És akik beszélnek velem, azok is elég unottan teszik.

Hogyan változhatnék meg teljesen, hogy legyen esélyem az embereknél?


2013. nov. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél unalmas és idegesítő. Ha mondanál valamit magadról, talán még értelmes választ is kaphatnál.
2013. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Miért változnál meg? addig míg magadat sem fogadtad el addig mások hogyan tegyék ezt ?

Lehet nem veled van a baj.Hanem a többiekkel.

Mindig voltak és lesznek is hülyék!

Ismerkedj\barátkozz máshol\másokkal

2013. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem bántásból...dee...az nem lehet hogy csúnya vagy? találkoztam már olyan lánnyal akit azért ráztam le mert olyan csúnya volt hogy azthittem hogy cigány (a barátommal mai napig veszekszünk ezen)életkor? nem?
2013. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

És konkrétan kifejtették azt, hogy miért vagy idegesítő? pl: amiket mondasz, ahogyan mondod, ahogyan viselkedsz... valami?

Amúgy meg senki sem tökéletes... Engem mindig bunkónak mondanak első blikkre, mert nem kezdek el mindenkivel jó pofizni. Meg unalmasnak is szoktak, mert hogy nem lehet velem a bulikról meg részegségről beszélgetni:D

Úgyhogy lehet hogy csak simán azok a gyökerek, akik téged betalálnak;)

A kettes válaszolónak igaza van, ha nem fogadnak el így akkor nem kell velük foglalkozni, nem érnek annyit!

Hármas, no comment...

2013. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!