Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Láthatatlannak néznek az...

Láthatatlannak néznek az osztálytársaim, olyan akarok lenni mint régen, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egészen 9 közepéig tök jó volt volt minden.Barátkoztam, mindenkivel beszélgettem mindenki oda jött hozzám, stb. Aztán összebarátkoztam az egyik lánnyal az osztályban és onnantól kezdve elvágtak mindent. Nem beszélnek hozzám, tesin játékokban mindig én vagyok az utolsó akit ki választanak, láthatatlannak néznek, észre se veszik ha nem vagyok suliban...Mit csináljak hogy újra olyan legyek mint régen ? 16/L
2013. dec. 3. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy te változtál meg valamiben ami nem tetszik nekik? Visszahúzódóbb lettél?
2013. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Juhééééééé! Velem is ez volt!!!!:) Régi szép idők. Ne foglalkozz velük, biztos járnak abba a suliba normális emberek is, akik nem ilyen bunkók.
2013. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lettem visszahúzódóbb szerintem..Nem tudom mi történt, annyira rossz...Olyan akarok lenni mint akkor, de fogalmam nincs mit csináltam akkor hogy olyan sok barátom volt, és azok az emberek most köszönés nélkül elmennek mellettem..pedig nem vagyok bunkó senkivel, mindig próbálok kedvesen viselkedni mindenkivel..
2013. dec. 3. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiderült, hogy nem passzoltok egymáshoz. Mindig ez van új közösségekben, először mindenki kedves és a legjobb oldalát mutatja, később viszont kijön mindenkinek az igazi énje. Amúgy ha gondolkozol rajta, rá fogsz jönni, mi változott. Az is lehet, hogy a családodban történt valami, amitől rosszabbul érzed magad, vagy ki tudja, erre csak te tudsz rájönni. Nekem is így alakult az elején a dolog a gimiben. De én már első látásra eldöntöttem, hogy kikkel fogok barátkozni, hogy kik a szimpik és úgy is lett, viszont nehéz volt "megszerezni őket". Nálunk is minden szép és jó volt az elején, de egy év múlva már jöttek a balhék. Amúgy ezt a lányt nem utálják véletlenül a többiek, akihez odamentél?
2013. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vedd le a köpenyt:D
2013. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dynki válasza:
Sokan úgy gondoljk, madarat tolláról, embert barátjáról. Azt írod, hogy azután kezdődött ez az elidegenedés, miután összebarátkoztál egy bizonyos lánnyal az osztályodból. Nem ismerem ezt a lányt, de nem lehetséges, hogy esetleg őt nem kedvelik a többiek? S mivel te jóban vagy vele, ezért nem csak tőle, hanem tőled is elszigetelődnek? A másik, ami eszembe jutott, hogy talán amikor jóban lettél ezzel a lánnyal, akkor kevesebb időt fordítottál a többi baráti kapcsolatodra, s mivel a barátság két oldali dolog, ezért az osztálytársaid is elhidegültek. Amit tanácsolnék, hogy ne várd, hogy sült galamb repüljön a szádba, ne várd, hogy majd ők jöjjenek oda hozzád beszélgetni. Légy egy kicsit kezdeményezőbb és menj oda te hozzájuk. Ha ezt látni fogják rajtad, akkor talán ők is nyitottabbak lesznek. Ha azt veszed észre, hogy az a lány, akivel összebarátkoztál esetleg visszafog téged ebben vagy bármi másban, esetleg rossz hatással van rád, akkor érdemes végiggondolnod, hogy kikkel éri meg barátkoznod a jövőben.
2014. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!