Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek boldog ilyen...

Hogyan legyek boldog ilyen magányosan?

Figyelt kérdés

Az embereknél semmi jót nem tudok elérni, mindenki keresztülnéz rajtam csak, jobb esetben, rosszabb esetben még utálnak is, azok akikkel próbálkoztam összebarátkozni. Szóval elég magányos vagyok, nincs kivel, hova elmennem szórakozni, bulizni meg semmi, iskolában is mindenben magamra vagyok utalva. Kihagynak a szórakozásból is.

Nagyon nehezen bírom így magányosan az életet, miközben azt látom, mindenki milyen jól elvan az ismerőseivel. Hogyan legyek a körülmények ellenére mégis boldog, hogyan nézzek keresztül a többieken?

És miért nem mondja el senki, mi mindenkinek a baja velem?


2013. dec. 17. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Tedd azt amit én! Tépj be :D
2013. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az emberek sokszor nagyon gonoszan viselkednek.És emiatt sok ember magányos....Szerintem először nézz magadba,hogy vajon mi baj lehet veled?lehet,hogy egy apró változtatás megold mindent.Párkapcsolat terén hogy állsz,mennyi idős vagy? FEL A FEJJEL! :)
2013. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg valakit konkrétan hogy mi baja van. Mond neki hogy nem fogsz megsértődni, mondja el nyugodtan, és akkor lehet hogy tudsz változtatni.

Tavaly én ugyan ilyen helyzetben voltam, egy-két ember még csak szóba se állt velem. Azóta sikerült kirángatnom egy ismerősömből hogy mi idegesíti őket, és már nem utálnak annyira.

2013. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!