Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz ha 22 évesen egyedül...

Gáz ha 22 évesen egyedül töltöttem a Szilvesztert mert nem hívtak el sehova?

Figyelt kérdés

Egyetemet idén végeztem el, azóta eltüntek az ottani barátok, tök egyedül vagyok. Munkát találtam, ott is elbeszélgetek az emberekkel de nem hívtak el sehova. Rendeztek egy "céges bulit" Szilveszterre, de végig úgy intézték hogy én ne halljam, aztán pár nappal előtte meg már nem is foglalkoztak vele hogy hallom e vagy nem. Még egy-két munkatárs meg is kérdezte hogy "Xy téged is elhívott a bulijába? Jössz?" Persze az említett házigazda végig látványosan került engem, amikor beszélgettünk hogy ki mit csinál aznap este, még azt se említett hogy bulija lesz. Amúgy nem vagyunk rosszban, soha egy rossz szót nem mondtam rá, nem értem mi a baja.


Nem akartam tök egyedül lenni, ezért kimentem a Vörösmarty térre az emberek közé. Úgy csináltam mintha várnék valakiket hogy ne nézzenek hülyének. Éjfél után amikor elszabadult mindenki, már nem tűntem fel annyira. 1 körül hazamentem és lefeküdtem aludni.


Szüleimnek is azt mondtam hogy a barátaimmal voltam, nehogy aggódjanak miatta. Igazából az utolsó percig vártam a munkatársak vagy a régi barátok meghívását. Pár egyetemi havernak írtam is hogy merre mennek, írtak is vissza. De ahelyett hogy elhívtak volna, visszakérdeztek hogy én hova megyek (mondam hogy sehova, nincs meghívásom még) erre meg azt írták vissza hogy "aha" "hát az nem jó" "azért érezd jól magad". Szóval eszükbe se bolt meghívni, pedig nekik sem ártottam soha.


22/F



2014. jan. 3. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
keress új embereket,hogy idén ne érjen ilyen tragédia
2014. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

nem gáz, csak kellemetlen.. :/


én is így jártam. egyedül maradtam.. senkinem hívott sehová.. úgy volt h a barátom lejön és elmegyünk bulizni vagy vmerre de megfelejtkezett rólam..

2014. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem akkor veled lehet valami baj,ha ennyi ember nem akarja hogy vele szilveszterezz.

Visszahúzódó vagy amúgy?Lehet kellene kicsit nyitnod az emberek felé mert nem tartom valószínűnek,hogy két külön álló embercsoport összebeszélt volna hogy zárjanak ki téged a bulikból.Gondolom az egyetemi haverok és a melóhelyi emberek nem is ismerik egymást szóval csakis veled lehet valami gond!

2014. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Csak akkor gáz, ha amúgy vágynál buliba menni. Mert akkor csak tétlenül várod, hogy szádba repüljön a sült galamb. Máskor legyél pofátlan és hívasd meg magad..


Én otthon döglöttem, de önszántamból.:D

22F

2014. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem gáz.

Sokan voltak így ezzel.

Én is egyedül töltöttem. De én mondjuk direkt.

A baráti körömben mindenki máshova ment bulizni.

Engem hívtak 2 helyre is de az egyik messze volt és nem fértem már el az autóba sem, így az storno lett.

A másik helyre meg direkt nem mentem el mert utálom azt a helyet.

2014. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én szerettem volna elmenni, nem szeretek egyedül lenni. Tudom hogy velem lehet a baj. Introvertált típusú ember vagyok, de mindenkivel beszélgetek, nem vagyok bunkó, visszahúzódó. Egyszerűen csak nem vagyok a társaság középpontja típus és pletykálni se szeretek. Elvagyok mindenkivel, de én hiába nyitok, érzem hogy nem kívánatos vagyok az emberek többségének. Egyetemen még ment a féktelen bulizás, más szórakozásunk nem is volt. Ott "jó voltam nekik". Aztán amikor elmaradtak ezek a bulik mert "felnőtt mindenki" akkor már zárkózottnak számítottam.
2014. jan. 3. 13:08
 7/15 anonim válasza:
66%
Szerintem gáz. De én is ezt csináltam szilveszterkor... mentem volna házibuliba, de aki hívott volna, összebalhézott a szervezőkkel, így én is otthon maradtam. Írogattam barátoknak, ki hova megy, de senki nem hívott volna, akinek párja van, az azzal tölti, szórakozóhelyre meg nem akartam, azt hittem mindenhol fullon vannak a helyek, nem akartam egy West Balkáni esethez hasonlót, plusz mindenki az utcán.. így hát a barátommal voltam, otthon. 18 vagyok, ő csak pár évvel idősebb nálam, de mindketten megfogadtuk, hogy idén többet mozdulunk ki. Bulizni, akárhova. Fiatalok vagyunk, bár ő kiélte magát, én rohadtul nem, de a négy faltól eléggé depis lesz az ember. Szerintem gáz hogy ezt csináltuk, elvégre mindenkinek ünnepelnie kéne. Visszahúzódónak tűnsz, de ha pesti vagy és következő alkalommal se jön össze semmi, gyere velünk inni! Tök mindegy hova, nekem/nekünk is csak társaság kell, sőt, új barátok is. Ha nem ijedtél meg, írj prvit:D
2014. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy nem megfelelő, hozzád illő emberekkel vagy körülvéve. Velem is ez van. Egy párszor próbálkoztam beilleszkedni a csoporttársaim közé, de nem sikerült és tudomásul vettem, hogy nem az én társaságom, vagyis pachem volt, mert nincs senki a csoportban, akivel egy hullámhosszon lennénk. Már nem is erőltetem ezt az egészet velük, el se megyek a bulijaikba, akkor se, ha hívnak. Az csak buli, ivászat, semmi tartalmas nincs benne számomra, ennyi. Amúgy én se voltam szilveszterkor sehol, nem ért meglepetés és nem is érdekelt, elkockultam itthon. Sz@rom le az egész szilvesztert, úgyis csak az ivásról szól, semmi másról.
2014. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
én is otthon voltam, egyedül.üdv:40F
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Inkább kellemetlen, főleg ha te menni szerettél volna. Engem hívott egy barátnőm szilveszteri koncertre, de nem volt kedvem menni, így én is inkább csak itthon döglöttem. :D keress magadnak olyan társaságot, akik befogadnak, és akikkel te is jól érzed magad.
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!