Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kapcsolatban lévő férfi...

Kapcsolatban lévő férfi tetszik nekem, én is kapcsolatban vagyok! Úgy érzem én is tetszem neki.! Honnan vehetem észre, mik az igazi jelei ennek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Dolgozz a kapcsolatodon inkább!
2014. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Menj oda hozzá oszt mond neki: Gyere ba-ni nagyon "kanos" vagyok. Ma ingyért neked!
2014. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
pl csorog a nyála,mikor téged néz :))
2014. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelek? Udvarolgat, vesz aprosagokat (voros rozsat nyilvan egyelore nem mer), esetleg elhiv ebedelni, kavezni...

Ugy altalaban szivesen van veled.

Mikor beszelgettek keruli hogy a parjarol/kapcsolatarol beszeljen, foleg pozitiv hangszinben.

2014. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Döntsd el, mit akarsz? Titkos viszonyt, felrúgni a kapcsolatodat? Hidd el, egy pasi nagyon direktbe ki tudja mutatni, ha akar valamit. Észrevesz apró dolgokat, dicsér, megérint, célozgat.
2014. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
41%
Rád mosolyog, keresi a kontaktust veled, egy hullámhosszon vagytok, stb.. Ez majd alakul - ha valóban egymáshoz vonzódtok, úgyis lépni fogtok mindketten. Primitív válaszolókkal ne foglalkozz!
2014. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt még értem, ha valaki boldogtalan egy kapcsolatban, és egy másik férfi ezerrel elkezd udvarolni, akkor nem tud esetleg ellenállni.

De ha azt sem tudod, hogy egyáltalán tetszel-e neki, akkor meg minek? Ez olyan mintha direkt keresnéd a lehetőséget, hogy megcsalhasd a párodat.

És mi a jelentősége a kérdés szempontjából annak, hogy kapcsolatban vagytok? Miért írtad ki?

A kérdés, hogy hogyan veheted észre, ha valakinek tetszel. Hát ugyanúgy, mintha nem lennétek kapcsolatban. Ha akar tőled valamit, akkor azt egyértelműen tudni fogod.

2014. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Én a helyedben a saját erkölcsi tartásom jeleit próbálnám keresgélni magamban.

Aki ilyesmiben bátorít, és segít téged, az is egy szar alak.


32F

2014. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken gondolkozol az már régen rossz... Megérdemli a párod hogy ezt csináld vele? Te mit szólnál ő írna ki ilyen kérdést? Téged nem zavar hogy ez a két mondatod is erősen jellemez téged? A másik férfi barátnőjének a helyében mit éreznél?
2014. jan. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban van valaki.S félre kacsingat.Az veled is megfogja tenni.Viszket ott alul neki!
2016. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!