Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki, aki úgy érzi,...

Van itt valaki, aki úgy érzi, nem találja a helyét még 20+ évesen sem?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barátom van és unom, hogy állandóan a lakásban ülök, vagy egyedül járkálok mindenhová. Hogy kell hozzám hasonló embereket bevonzani? Akiket az utóbbi években találtam, azokkal egyáltalán nem passzoltunk, tényleg nem is volt velük mire fel barátságot kialakítani, mert annyira különbözőek voltunk. Viszont tudom, hogy vannak hozzám hasonló emberek, csak az a kérdés, hogy hol és hogy találjam meg őket. Tudom, lakásban ülve nem fog menni, de hát nem vagyok mindig itthon, sőt...

2014. jan. 12. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan embereket találtam eddig, akiknek tök más volt az értékrendszerük, a temperamentumuk, a személyiségük, a felfogásuk...őket idegesítettem, vagyis a személyiségem, én meg untam őket, mert annyira más volt a lelki világunk, hogy egyszerűen tudtam, hogy soha nem fogjuk megérteni egymást.
2014. jan. 12. 14:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet velem is. 22 éves vagyok, nem járok már iskolába, és kvázi mindenféle közösségből egycsapásra kikerültem. Mondhatnám úgy is hogy nincsenek barátaim. Talán egy nagyobb városban más lenne a helyzetem, és találnék olyan embereket akikkel jól megértjük egymást. Én egy elég különc típus vagyok és emiatt nehezen értettek meg korábban is a "barátaim" és nekem is nyűg volt hallgatni az ő bájcsevegéseiket. Mindig mindenről megvan a magam véleménye, és általában mindig is más volt mint a többieknek. :D Hát ez a helyzet velem. De egyébként százszor szívesebben ülök otthon egész nap, minthogy olyanokkal legyek akikkel nem érzem túl jól magam, és ez az ismerkedés rovására megy sajnos. :S
2014. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Mik azok a dolgok, amiket szeretsz csinálni?


Ha pl. túrázni - szerveznek túrákat, amin 10-20 ember vesz részt, ott találkozhatsz olyanokkal, akik kirándulni szeretnek.

Ez bármire igaz, ha a filozófia érdekel, vannak, ahol ilyen témájú beszélgetős klubokat szerveznek. 1000 ilyen lehetőség van, ott mindjárt találkozol hasonló érdekeltségű emberekkel, akikkel lesz miről beszélgetni. Az interneten sok ismerkedős oldal van, hátha szerencséd lesz valamelyiken.

Nekem is volt ilyen időszakom, pár nyaram, amikor nem jött velem senki. Vettem egy Párizs útikönyvet, lefoglaltam a repülőt, a szállást, életem egyik legszebb hete volt (most nem felvágni akarok, mert piszok sokat kellett rá spórolnom)


Ne ülj otthon, mozdulj ki, szemléld nyitottan a világot! Ha nyitott vagy és kedvesnek tűnsz, simán elkezdenek veled ismerkedni az emberek.


Van, aki nem oldódik föl olyan könnyen és nem tud csacsorászni a semmiről vadidegen emberekkel, még ismerősökkel sem. Én is, a párom is ilyenek vagyunk. Lehet, hogy ez később is nehéz feladat lesz számodra.


Fiatal vagy, örülj neki, élvezd az életet!

2014. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy nagy barátmágnest.
2014. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen (f) sem találom a helyem:)
2014. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!