Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Játszaná nekem valaki a...

Játszaná nekem valaki a pszichológust?

Figyelt kérdés
Írna nekem privátban egy olyan ember, aki meghallgat és elmondja nekem az őszinte véleményét?Eléggé egyedül érzem magam, az osztálytársaim folyton piszkálnak.Piti kis hülyeségek, én is tudom de aki szánna rám egy kis időt és meghallgatna az írjon!Köszönöm!

2014. jan. 27. 16:18
 1/7 Solitude ***** válasza:
78%
Itt mindenki pszichológus! :D
2014. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hehe :DD
2014. jan. 27. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan :)
2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Piti kis hülyeségek sorozata miatt lettem én is depis. Meg vagyok. Merthogy nem fejezik be. Ma például amikor kimentem a cuccomért órán akkor a tanár baromi vicces kedvében volt és valamit mondott az osztálynak. Az a szó ütötte meg a fülemet (vagyis inkább mondat) hogy: "ilyen hülye nem lehet valaki". Konkrétan emiatt sírtam 5 percenként. Ès azután engem szidtak meg hogy ez miért az miért.

Beszélj az iskolapszichológussal. Ő tud foglalkozni veled. Én is mennék ha nem lennének bizonyos tényezők.

2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Írj. Pszichológus hallgató vagyok.
2014. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan!

vagy ink. írok;)

2014. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!