Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok magányos? Hogyan...

Miért vagyok magányos? Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányosnak érzem magam. Olyan üresség van a szívemben. Több mint egy éve nem volt barátom és nagyon hiányzik, hogy valakihez odabújjak és ezek a dolgok. De ezen nem tudok változtatni, alapvetően egy vidám lány vagyok, mindig kimozdulok és társaságba járok, de nem tetszem senkinek. Amúgy sem túl nagy önbizalmam ez mégjobban megtépázza és csúnyábbnak látom magam, emellett még haszontalannak is érzem magam mert magányomba a tanulásba menekülök, de mégsem teljesítek olyan jól a suliban mint szeretnék. Szóval semmi sem jó.

2014. jan. 30. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Aki nincs kibékülve magával, folyamatosan rossz közérzete van, letört, annak ez meglátszik a megjelenésén is és nem egy vonzó tulajdonság.

Az, hogy most nem találsz olyat, akinek tetszenél az nem jelent semmit, előbb-utóbb úgyis találsz valakit, csak szemfülesnek kell lenni és észre kell venni a lehetőségeket.

Esetleg járhatnál más társaságba is, ismerkedhetnél újabb emberekkel az érdeklődési körödnek, hobbidnak megfelelően.

Nem kell csúnyának tartani magad, biztos, hogy nem vagy az :)

2014. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
a baj az, hogy kicsi az önbizalmad. Tessék próbálkozni!
2014. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy én próbálkozom de eddig csak visszautasítást kaptam. Az meg nem igaz, hogy rossz közérzetem van és levagyok törve, mert írtam is, hogy akapvetően vidám vagyok és jólérzem magam a barátaimmal, mindig mosolygok, ez a magány dolog inkább akkor nyomja a lelkem amikor egyedül maradok és arra gondolok milyen jó lenne most odabújni valakihez.
2014. jan. 30. 17:59
 4/6 anonim válasza:
Azért nem mind1 h hány éves vagy. De én úgy gondolom, az látszik ha nincs önbizalma valakinek! Ne érdekeljen, örülj h szabad vagy! Ha görcsösen próbálkozol nem fog menni! :)
2014. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden szingli ugyanezt érzi.. Hidd el, én is szívesen odabújnék valakihez... Főleg hogy már 2 éve nem volt pasim. De nem foglalkozok most vele, inkább élvezem az életet amíg lehet..
2014. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Harb válasza:

Ha csaj vagy vegyél fel "free hugs" pólót, akkor legalább az ölelést meg tudod oldani. :)

Viccet félretéve, megértem a bajodat, én is nagyon magányos vagyok. És pasi ellenére, nagyon érzékeny is, nekem is szükségem van ölelésre, bújáshoz, meg hasonló dolgokra...


Amit tudok ajánlani, ugyanaz, mint amit a többiek mondanak: Próbálj ne görcsös lenni, az önbizalom meg szintén egy nagyon fontos dolog: ha nincs önbizalmad, vagy nem szereted magadat, az minden egyes mozdulatodban, mondatodban érződni fog. A legjobb, ha próbálsz kicsit megbékélni magaddal, akkor biztosan javulni fognak a dolgok. :)

2014. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!