Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki adna bármilyen tippet...

Valaki adna bármilyen tippet ami segíthetne? Bármit.

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magam...

Nem szeretnék öngyilkos lenni, de már szinte nem látok más kiutat.

Egyszerűen nem tudok túllépni a saját problémáimon, és nem tudok mit kezdeni velük.

Úgy érzem már semmit nem tehetek, saját magam csapdájában vagyok már évek óta.

És mindig sokat sírok emiatt, és úgy érzem már nagyon nem bírom tovább.

És teljesen egyedül érzem magam, mert senki nem ért meg, vagy aki megérthetne azzal még nem találkoztam...

Az emberek meg bunkók velem és elutasítóak, aki kedves próbál lenni azt meg én utasítom el, de nem tudom miért.



2014. febr. 16. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogadd el az egyedüllétet,és lépésről lépésre próbáld megoldani a problémádat. Tudom,milyen ha a saját csapdádban vagy,de mivel ott vagy éppen ezért csak te tudsz belőle kijönni.
2014. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
próbáld megoldani a problémáidat és ne utasítsd vissza azokat akik jóindulatuan közelednek feléd és keress valakit akiben megbízhatsz. amúgy hány éves vagy?
2014. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

19 éves fiú vagyok.

De pont ez a baj, egy nagy szar vagyok, utálom magam, nem tudom megoldani a problémáimat...

Tök mindegy mit csinálok csak rosszabb lesz.

Néha egy-két nap jobb, de úgy is tudom hogy a harmadik nap szar lesz...


Most is csak itt sírok a gép előtt és nem tudom mit tehetnék.

Amúgy meg nem érzem hogy bárki is őszintén akarna közeledni felém.

Mindenkit csak megbántok.

És semmi értelme az életemnek, annyira egy senkinek érzem magam.

Akivel senki nem foglalkozik. Persze ki is vesztegetne időt arra, hogy megértsen?

2014. febr. 16. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasgass gondolkozz témákon amik érdekelnek.

Pl: hogyan lehetne időt utazni?, hogyan lehetne átélni egy női orgazmust,vajon egy elefánt szájától el lehetne jutni a végbeléig anélkül hogy meg emésztene? vagy hogy mi értelme az egyenjogúságnak ha valaki úgy is jobb lesz?

Mi értelme a rengeteg hitnek a világon amikor csak az egyik változat lehetséges halálunk után?

Miért vonzódnak egyesek a nagyobb mellekhez anélkül hogy erről tehetnének?

Ha lesznek véleményeid már találhatsz embereket akiket érdekelsz így boldogabb lehetsz. :)

2014. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én beszélgetek veled szívesen ha szeretnéd 22/L
2014. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
.Mások kéz és láb nélkül születnek,halálos betegek...mégis harcolnak azért hogy boldogan éljenek.Te meg azért akarsz önygyilkos lenni mert magányos vagy.Ha nagyon akarod akkor ezen tudsz változtatni.Semmiképp se legyél öngyilkos,ha megteszed akkor egy örök vesztes maradsz mert ahelyett h küzdöttél volna inkább megfutamodtál.Mindenesetre kívánom h megold a problémádat ha meg nem sikerül akkor keress fel egy szakembert,de semmiképp se legyé l öngyilkos.
2014. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LeftBehind ***** válasza:
"ha megteszed akkor egy örök vesztes maradsz" - Nem is tudom hogy mondjam el,de....szóval aki megöli magát, az ugye meghal. Ami azt jelenti, hogy nem érdekli szükségszerűen, hogy mekkora vesztes.
2014. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgess velem! :)
2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ostobaság más nyomorultakkal példálózni. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Attól senki nem lesz boldogabb, ha lát egy lábnélküli embert. Az lenne csak a beteges! Mindenki attól lesz boldogabb, ha a saját problémáját megoldja akár egyedül, akár segítséggel. Sajnálom szegény lábnélküli gyerekeket, de ettől még az illetőnek nem lesz jobb,sőt! Ezzel csak azt lehet elérni, hogy a szerencsétlen még szégyenkezzen is amiatt, hogy ő úgy érez, ahogy. Így aztán pláne nem fog segítséghez fordulni...

Amit én javasolnék: szakember feltétlenül!

2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sportolj... mindenképpen találj ki valami hobbit magadnak, gyanítom, hogy borzalmasan sok szabadidôd van
2014. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!