Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, egész nap...

Magányos vagyok, egész nap csak itthon tv-zek és Netezem! Néha kimozdulok itthonról, Angliába, Németbe, Olaszba, de nem tudok nyelvet, ott is magam vagyok! Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Barátok nincsenek, ismerősök is kikoptak. Kilátás a jövőre, zéró! Más is van így, hogy csak itthon téblábol?

2014. febr. 17. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egész nap itthon netezek, utazni nincs pénzem, viszonylag jól beszélek angolul, minden más stimmel. Lassan megöl a magány.
2014. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, bár mondjuk, ha én is kiruccanhatnák néha-néha másik országokba lehet nem lennék így.
2014. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj mert sokan a magány mellet még Magyarországra is levagyunk korlátozva.
2014. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Harmadiknak!


Korlátolt Felelősségű Társaság vagytok? :-))


A munkám miatt szoktam menni külföldre csak kiviszek ezt azt, csöveget, árukat. Ott átadom, lebélyegzik a papírt és kész!

2014. febr. 17. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagy egyedül.

Dolgozom itthon,netezek itthon, nem megyek sehova néha bevásárolok.Nincs egy barátom sem,és ezt magamnak is köszönhetem. :(

2014. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ide írogatok,szánalmas vagyok :( :)
2014. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös. Ha lány vagy meghívlak egy túrára! :-)
2014. febr. 17. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs kiut. Ennyi volt, elmult. Béke poraidra!
2014. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Istenem, nem is gondolná az ember mennyi önsajnáló szánalmas balfa* van itt. Olyan probléma nincs amit ne lehetne megoldani! Csak tenni kell érte... Attól nem lesz jobb hogy egész nap otthon ülsz és várod a sült galambot.
2014. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

enis igy vagyok vele


ti hány évesek vagytok?


en 32 F

2014. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!