Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van már ezekből...

Nagyon elegem van már ezekből a magányos szombat estékből, csak velem van ez? Mit lehetne tenni ezellen, társaság nélkül?

Figyelt kérdés

Tök magányos vagyok, nincsenek haverjaim, szóval elmenni nem tudok senkivel sehova. Minden egyes szombat este itt döglök, szenvedek szó szerint a gép előtt, mert mást egyszerűen nem tudok csinálni, maximum tv-t nézni, de az se valami egészséges.

Interneten próbálok emberekkel beszélgetni de idegenekkel személytelenül nincs kedvem, iskolatársaim, meg akiket jobban ismerek sose érnek rá ilyenkor.

Katasztrofálisak a szombat estéim, hogyan bírjam jobban őket?

18/F


2014. febr. 22. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Más napokon se szeretem az estéket, de a szombatiakat főleg utálom. Én arra vágyok lenne inkább munkanap a szombat.
2014. febr. 22. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem ülsz be egy kocsmába, pubba, vagy bárba?

Szerintem elég könnyen lehet haverokat szerezni, sőt barátokat is, csak közvetlennek kell lenni :D

2014. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az életképtelen fogyasztói társadalom egyik díszbúzája. A saját jelentőségtelenségedtől sértődötten kiírsz egy kérdést, és tőlünk várod a megoldást, mintha isteni hatalommal ruháznánk fel. A döntésképtelenség netovábbja. Nyisd ki a csipád, emeld meg a segged és indulj el. Tök mindegy hova. Minek kell neked, hogy valaki fogja a kezed?
2014. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a célom, hogy összeszedjek annyi pénzt amiből utána gond nélkül élhetek. Pár év és elérjük azt a technikai fejlettséget amikor már komplett virtuális világoknak lehetünk a tagjai/részesei. Nekem onnantól kezdve megszűnik a valóság.

A valóságban korlátozva vagy, nem élheted ki magad. Vagy felveszel egy adott szisztémát vagy a társadalom "peremére " sodródsz, tehát leszel olyan amilyen vagy. Miért? Miért kellene mindenkinek egy társasághoz tartoznia? Az igazság az, hogy nem kell csak bebeszéljük magunknak!

Tehát hajrá.

Mit akarsz csinálni?

Mi akarsz lenni?

Mi gátol meg?

2014. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bazeg rúgjá be pénteken annyira hogy szombaton csak feküdni tudj...

vágyni fogsz arra hogy otthon lehess és pihenj..és lehetséges hogy a pénteki napokon gazdagodsz majd egy pár új élménnyel..amiket majd mások mesélnek el..:D

Nem leszel magányos és otthon akarsz majd lenni twoo in van

2014. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!