Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas napokon lenne értelme...

Unalmas napokon lenne értelme tök egyedül bebuszozni egy közeli városba, aztán ott sétálgatni meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Persze azt is magányosan, mert felém a kutya se néz, nincs semmi társaságom, nem tudok barátkozni.

És itthon se akarok ülni pl. nyáriszünetben, tavasziszünetben majd, lenne ennek értelme hogy totál céltalanul, magányosan bemegyek a városba és sétálgatok ott meg ilyenek? Csak azért hogy ne itthon legyek.

18/F


2014. febr. 23. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En sokat csináltam ilyet.. bementem a varosba, csak hogy vegyek a Tescosban pár dolgot magamnak ( pl. Joghurt, keksz, alma), majd hazamentem. De igy is eltelt 2 ora... Hol laksz?


21f

2014. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha van egy jobb fényképezőgéped, akkor akár lőhetsz jó fotókat érdekes kompozíciókban. máris lesz valami konkrét célja a kirándulásnak.

szerintem nem rossz ötlet.


amúgy amikor én 16-17 évesen voltam ennyire letörve mint most te, akkor minden nap elmentem valamerre bicajozni, közben ment a fülemben a zene, és tök jól éreztem magam :)

2014. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most össze tenném a két kezem, ha így unatkoznék!

De egyszer emlékszem lementem nagyanyáméknál, ők már 7kor aludtak én meg ott ültem mint egy tök.

Az összes haverom meg valami falusi kiránduláson volt.

Ha jól emlékszem akkor valahogy tavasz vége lehetett, szal az idő is elég érdekes volt, de mégis átgyalogoltam a szomszéd faluba, vettem egy csomag szotyit, majd hazáig elmagoztam.

Jó volt, mert kb én is vagy 2 órát elszabtam vele, kellemesen elfáradtam, vacsoráztam, majd lefeküdtem aludni.

De k...urva jó volt még akkor az öregékkel, akkor még éltek, ma már sajnos nem, pedig jó volt lenni náluk. :(

2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megteheted persze,beülsz kávézóba,megnézel egy múzeumot,fagyizol egyet,de ilyen szintű unalom ellen szerintem az önfejlesztés lenne a jobb.

szerinted a rabok miért olyan izmosak?

mert egy jó időtöltés egész nap edzeni.

a fegyencedzés könyvre keress rá.

2014. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lenne.Én amikor lelkileg nagyon elfáradok,akkor a sulitól a belvárosba sétálok(15 perc),közben leülök egy parkba és csak gondolkozok,figyelek magamra.Van,amikor Tescoba megyek..stb.Szóval jó figyelni magamra.
2014. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy lenne értelme, bárminek amivel kikapcsolódsz.

Én szeretek egy könyvvel beülni egy kávézóba és fél napot ott lenni. Vagy csak ülni egy padon és nézni ahogy jönnek-mennek az emberek. A múzeum sem rossz ötlet, de fotózás, rajzolás sem. És bringázni is szoktam. Bajod nem lehet tőle :)

2014. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van hogy esténként nem tudok elaludni. A fülembe be a rockzene, és rovom a várost, csak úgy :) vagy bicajjal, vagy gyalog. Semmi rossz nincs ebben, de van hogy csak úgy leszaladok a boltba csokiért, útközben úgyis összeakadok egy két ismerőssel.
2014. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 A rabok nem azért izmosak, mert annyira jó lenne edzeni, egyszerűen csak nem akarnak csicskák, lányok, halottak lenni, szóval a fizikai kondi ott kényszer. A fegyencedzést csak nagy vonalakban ismerem, a fokozatossággal kapcsolatos részével egyetértek. Az edzésterv részéről nekem annyi jött le, hogy minden nap 10 perc intenzív edzés, vagy hasonlóan rövid valami, ami szerintem marhaság, de gondolom ha valami hosszabb leírást néznék, akkor már ezt is helyreraknák. Nyilván ennél többet nem fogok megismerni erről az edzés fajtáról, mert bár nagyra tartom a saját testsúlyos gyakorlatokat, én személy szerint egy fillért nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy egy amerikai börtöntöltelék gazdagabb legyen.


Hogy a témához is hozzászóljak, ha csak el szeretnéd ütni az idődet, akkor jó mászkálni. Én ezen kívül ajánlom még, hogy keress valami hobbit, ami leköt, esetleg járj el olyan helyekre, ahol tudsz ismerkedni, beszélgetni.


Amúgy aggasztó ez a trend, mármint az ilyen fajta unatkozó fiatalokból szoktak összeverődni a szegényebb környékeken a bandák, szóval azért válogasd meg, hogy milyen társaságba csatlakozol be.

2015. ápr. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ne legyél már naiv.Közismert tény,hogy a Fegyencedzést övező börtön körítés komoly marketing.Az író első szám első személy írásmódja és maga a személye is fikció.A könyvet több szakedző rakta össze,és börtönromantikába csomagolva adták ki.A napi 10 perc kezdő program meg azért van benne,hogy a full nullákat is edzésre serkentse.A rendes edzés alsó hangon 60 perc belőle.És fizetni sem kell érte,mert fent van neten már évek óta az összes része.
2015. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!