Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezek után mi értelme van? 25F

Ezek után mi értelme van? 25F

Figyelt kérdés

3 éve történt egy nagyon rossz dolog életemben, mindegy az már hogy az mi de az által padlóra kerültem teljesen. és utána kb 1 évere minta még a bal sors is a nyomomban lett volna mert az összes ismétlem: AZ ÖSSZES barátom és haverom elfordult tőlem, mondjuk ebben hogy elfordultak tőlem nekem is volt 50százalékom mert azt mondták bunkó lettem és elviselhetetlen. de nem értem mert én mindig is ilyen voltam, de a bunkóság és elviselhetetlenségem alatt azt értem hogy bunkó módon őszintén elmondtam mindenkinek a szemébe a dolgokat. (mindig ilyen voltam csak ezután már nem tudták elviselni..) ezért lettem elviselhetetlen számukra.

De bezzeg mikor kellet nekik valami, akármi akkor mindig én voltam akire gondoltam mert én hülye mindenben segítettem mindenkinek, sajna olyannak is aki meg sem érdemelte, ha nem akartak egyedül lenni én voltam aki mentem és lógtam velük, ha menni kellett festeni a lakást meg hasonló melók akkor én voltam aki segített nekik, ha éppen összevesztek családdal vagy barátnővel én voltam aki befogadta őket, bármi kellett nekik én ott voltam, de mikor nekem lett volna rájuk szűkségem az után amit az előbb írtam hogy 3 éve történt, hát akkor én nem számíthattam rájuk, és ez annyira szarul esett hogy bunkón beolvastam nekik és így összevesztünk és azóta sem keresnek és én sem őket, meg még többivel máshogy vesztem össze, de a lényeg hogy itt vagyok 25 éves már, most jelenleg nincs munkám, dolgozni majd csak kb fél év múlva tudok menni talán. a gondom hogy egyedül vagyok, egyedülálló vagyok. napjaimat egyedül töltöm nem járok már sehova mint anno, mivel már nincs aki kíváncsi lenne rám, nincs akivel eljárhatnék bárhova is, meg mivel most munkám sincs és pénzem sincs amiből járhatnék akárhova is, meg amúgy is egyedül nem mennék sehova.

a kérdésem az hogy mivel nagy vágyam nincs is csak hogy megtaláljam a nagy ő-t ha létezik és boldog legyek vele míg élek, semmi más nagy vágyam nincs csak a boldogság egy nővel. de mivel 3 éve egyedül vagyok mindenki nélkül kb, így minden lehetőséget kipróbáltam az ismerkedésre, ami nem sok de kipróbáltam de nem jött össze, internetem már nem is akarok ismerkedni, meg társkeresőkön sem.

az alábbiak alapján van valakinek valami normális ötlete hogy hogy találhatnám meg a nagy ő-met ?

társkereső, hirdetésfeladás, fb, internet meg hasonlókkal már nem akarok ismerkedni.

de menni sem tudok sehova pénz és barátok nélkül.

Most gondolom sokan próbálnak elképzelni hogy is nézhetek ki, vagy arra gondolnak hogy valami iszonyat ronda srác lehetek, hát szolok hogy nem vagyok ronda gyerek, vagyis hát én arra gondolok hogy nem lehetek ronda gyerek ha ilyen kinézetű exeim vannak mint amilyenek, szóval nagyon szép és bomba nőim voltak még anno anno de már 3 éve egyedülálló vagyok. na szóval igazából nem tartom én magam helyes srácnak kicsit sem de gondolom olyan nagyon ronda sem lehetek az exeimet elnézve!


Hogy találjam meg azt a lányt akivel leélhetem az életem boldogan ???



2014. febr. 28. 18:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Szedd már össze magad ember! Te most ne akarjál magadnak nőt, még akkor se, ha évek óta egyedül vagy! Menj el dolgozni, és igenis haverkodj, szerezz barátokat! Legyen más elfoglaltságod a nőkön kívül, amiben jól érzed MAGAD! Ha már rendbe hoztad az életed, és jól érzed magad nő nélkül is, akkor jönni fognak a nők is, mert nem egy mihaszna, sírós kisfiút fognak látni maguk előtt, ha rád vetik tekintetüket.
2014. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-esnek nagyon igaza van. ("társkereső, hirdetésfeladás, fb,internet" ezek valóban zsákutcák) Rágörcsöltél a témára, azért ez a "balsors" érzés. El kell engedni, valami merőben új dologgal foglalkozni (fotó? rajz? írás? kórus? mi lehet?) valami kifejezésforma, amit régen érzetél, jó lenne, de mára elvesztettél, de ott van mélyben. És meg fogsz lepődni, hogy a te változásod nyomán a környezeted mennyire más lesz. Az, akit keresel, aki már rólad álmodozik holdvilágnál- úgy érkezik, hogy épp nem keresed. (meglepetésként, csodaként:)(N)
2014. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
részben igazad van lehet, köszi, de még fél évet várnom kell kb a meloig.
2014. febr. 28. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom neked megmondani, hogy találd meg azt a lányt, akivel leélheted az életed, viszont az eddigi válaszokkal nagy vonalakban én is egyetértek.

Ha szeretnél dumálni, vagy szükséged van valamire, én tényleg szívesen segítek, keress nyugodtan, ha gondolod. Tudom, milyen érzés, ha az ember egyedül van, én is pont úgy vagyok, hogy 3 éve nincs kapcsolatom. Mondjuk én még nem dolgozok, egyelőre egyetemre járok.

22/F

2014. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a tuti tippem, hogy találhatod meg: "shift + kis ő", sok sikert! :D
2015. ápr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!