Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Főleg, de nem csak magányos...

Főleg, de nem csak magányos lányok, lenne Budapesten egy délután beszélgetőpartnerem valamelyikőtök?

Figyelt kérdés
Elsősorban mindig magányos lányra gondolok, olyanra akihez alig szólnak és ő is alig tud kihez szólni. Nincsenek barátai, sem párkapcsolata, a szülein kívül szinte senki más nincs számára, de jól esne ha valakivel eltölthetne egy délutánt. Sok lány feltesz barát és társkereső kérdést, bízom benne, hogy találok egyet aki legalább annyira magányos mint én és nem a rosszat sejti a kérdés mögött. Huszonéves férfi.

2014. márc. 1. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt tudom, a szerelem, szex kategóriába írom a kérdésem...
2014. márc. 1. 14:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék valakivel csak úgy. Nem olyan régen költöztem Budapestre, nincsenek itt ismerőseim, barátaim.
2014. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mit tudsz?
2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 - Hogy (akkor még) 0 válasz érkezik a kérdésemre.

#4 - Ahonnan költöztél, ott voltak barátaid?

2014. márc. 1. 16:47
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 helyett #2.
2014. márc. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!