Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fizetnétek azért, hogy valaki...

Fizetnétek azért, hogy valaki öleljen, simogasson?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ahogy a szexért sem fizettem soha. 36/F
2014. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, mert abban nem lenne "érzés".. úgy értem hogy nincs benne az, hogy az adott illető tényleg szeret, hanem scak olyan "mű" az egész.
2014. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azért kérdezem...mert amerikaban csinálják...és 18 ezret elkérnek 1 órára...és vannak akik mennek.


szerződést írnak alá..hogy nincs semmi olyan érintés ami már túlmenne a dolgon..semmi szex

bár az tény amit mondtok...mert ez valóban így nincs igazi érzelem mögötte...de egy kedves szép nő finoman megsimogat..az lehet kellemes még így is :D

2014. márc. 3. 15:12
 4/11 A kérdező kommentje:
meg igazából ilyen " lélek terápiának" van beállítva a dolog
2014. márc. 3. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Newm fizetnék, inkább úgy élek, hogy mindig legyenek körülöttem olyanok, akik szeretetből megölelnek.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát én ennél költségesebb megoldást választottam. Megnősültem.
2014. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

1 órás masszázs kb 10000 forint körül szokott lenni, és gyógynövények+szaktudás miatt akár egészségügyi hasznod is származik belőle.

Egyébként ezen én is elgondolkoztam, lehetne csinálni, csak persze az ilyen dolgok mindig túl extrémek. (masszázsból kell kiindulni, végül is lehet, hogy valahol egy szalon már ilyen jellegű szolgáltatást is nyújt)

Az biztos, hogy lelkisegély/pszichológiai haszna is lenne a mai elzárkózó világban.

Esetleg egy társkereső portál csinálhatna ilyen beszélgető/ölelkező társkereső szolgáltatást pl annak mintájára, ahogy utazó/bejáró társakat (online stoppos) is lehet keresni (szintén jó ötlet, pláne, hogy pénzben tilos fizetni a fuvart)

2014. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A masszázs az mióta simogatás? Max ha prostihoz mész, na az simogat, a masszőr az masszíroz!
2014. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van aki fizet érte, sőt még másért is... régi mesterség állítólag, nem új keletű. :))
2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen, akkor a fiatalabb, szép nők iránt akkor is nagyobb lenne a kereslet, ha teszem azt egy idősebb nő sokkal több érzéssel tudna simogatni, mert biztos, hogy közben a férfiak többről képzelegnének, mivel a szex mindenképpen beleszövődne náluk gondolatban, tehát nem a simogatás milyensége lenne a fő szempont, hanem a simogató kiléte.

Néha egyébként valaki jobban vágyhat rá, hogy ő megölelhessen valakit, mint fordítva, mert vallom, hogy szeretni jobb, mint szeretve lenni.

Én nő létemre biztos, hogy csak úgy, nem tudnék egy számomra unszimpatikus, taszító valakit megölelni, simogatni, még ha pénzt kapnék érte, akkor sem. Előbb mindenképpen találnom kellene benne valami szerethetőt, ami kiváltja, hogy a simogatásomban érzés is legyen.

Fordított esetben, hogy nők fizessenek férfiaknak simogatásért, ölelésért, kevésbé tudom elképzelni, mert a nők ilyen téren inkább adni szeretnek, mint kapni.

2014. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!