Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nem tudok magammal...

Mit tegyek? Nem tudok magammal mit csinálni.

Figyelt kérdés
Szóval akkor,nagyon magányosnak érzem magam.Nem sok igazi barátom van,mert hülye voltam,hiszen pár haverért elhanyagoltam az legjobb barátnőimet.Az egyiket sikerült kiengesztelnem,de szerintem a másik még mindig haragszik rám :(.Mindenki azt hiszi,hogy boldog vagyok,de ez nem igaz belülről nagyon fáj és nem tudom meddig bírom még ezt csinálni.Ehhez hozzájön még mindaz hogy szerelmes vagyok egy fiúba (aki az osztálytársam,viszont ő nem szeret engem.Mit tegyek?
2014. márc. 6. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az idő segít majd felnőni. :) Ne okold magad, az igazi barátnak még csak magyarázkodni sem kéne. A fiút felejtsd el! Hidd el, még több ezer embert fogsz megismerni életed során, lesznek új barátok, haverok, fiúk, minden.
2014. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszodat:) Mar rajottem h hulye voltam es probalok minnel tobb idot tolteni az igazi barataimmal :)A fiut meg probalom elfelejteni csak ezt nehezíti h mindennap latom:/
2014. márc. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!