Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melegként kamaszkorban ti is...

Melegként kamaszkorban ti is egyedül éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szia! :)

Én 16 éves vagyok,nemsokára 17 leszek.

Eleinte igen,a barátaimmal sosem tudtam megbeszélni a "meleges" dolgaim. Mondhatni kívülállónak éreztem magam. Sosem volt barátnőm,és emiatt cikiztek is néha. Nem volt könnyű. Egy ideig saját magam előtt is tabu volt a nemi orientációm. Aztán eljött az idő,amikor úgy éreztem,hogy jogom van a boldogsághoz,nem vagyok se kevesebb,se rosszabb.

Az egyik barátnőm felhozta a témát,hogy nincs e bennem hajlam. És kinyögtem,hogy de igen,van. De addigra találtam párt,szóval addigra már elfogadtam a tényt.

Majd szépen lassan mindenkivel közöltem,aki fontos.

Aztán jött egy erős mélypont,amikor úgy éreztem,hogy fájdalmat kell okoznom saját magamnak amiért meleg vagyok,megérdemlem,hogy szenvedjek. Ez volt a legnehezebb időszakom eddig. Sírtam folyton,magam alatt voltam,semmi étvágy,se életkedv.

Majd a barátnőim segítségével kigyógyultam a depresszióból. :)

Most már boldogan élek,szüleim nem tudják,csak pár fiú barátom,és a barátnőim. Amióta tudják,sokkal szorosabb a kapcsolatunk,és a bizalom is a tetőfokra hág.

Már nem vagyok egyedül,sőt,klasszisokkal boldogabb vagyok,mint valaha. :)

2014. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
kamaszkorban nem, felnőtt korban egyre inkább
2014. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Időskorra meg gondolom akkor teljesen egyedül marad az ember... :-(
2014. márc. 8. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, ne légy ilyen pesszimista! Ugyanúgy élhetsz teljes értékű életet! Oké, mindekinek magvan a maga időszaka amikor a homoszexualitása miatt stresszl/depis, de nem csoda, hisz sok az unintelligens ember.
2014. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Te nem meleg vagy, csak kamasz.
2014. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell elhinni, hogy meleg vagy, mert mások ezzel ugratnak, hogy még nincs barátnőd. Menj egy társkereső oldalra és próbálkozz lányoknál. Nem lesz semmi gáz, nincs tétje a dolognak. Ha nem vagytok szimpik egymásnak, akkor volt egy nap, amit rászántatok, aztán mindenki megy a saját útjára. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb találkozol hozzád illővel. Csak arra figyelj, hogy ne ölj energiát távkapcsolatokba, meg csak netes beszélgetésbe. Mielőbb próbálj meg találkozni, hogy ha nem jó - akkor továbbléphess.
2014. márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én kamasz, nem melegként is egyedül éreztem magam!! :)

A kamaszkor az egyik legnehezebb időszak, főleg ha alapvetően érzékenyebb típus vagy. Ilyenkor sokan nem találják a helyüket, legyenek melegek vagy nem melegek.


Szerintem ha maximálisan elfogadod magad és nem tulajdonítasz nagy jelentőséget annak, hogy a saját nemedhez vonzódsz, akkor a későbbiekben a többiek sem fognak. Ne felejtsd el, hogy bántások mindenkit érnek az életben, próbáld kerülni a rosszindulatú embereket ha teheted.

Biztos vagyok benne, hogy később nyoma sem lesz a magányérzetednek! Addig pedig: kitartás.

2014. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy kamaszkorban nem voltam magányos, voltak jó barátaim, volt egy kapcsolatom, aztán amikor annak vége lett, utána kb. egy évvel éreztem úgy, hogy valahogy csak nem elég, ha az embernek van családja, vannak barátai, vannak jó eredményei iskolában/munkahelyen... Azóta van, hogy ... hát nem magányosnak érzem magam, hanem inkább csak nagy hiányérzetem van, nincs semmi szerelem, semmi intimitás

19F

2015. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!