Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy találjam meg a nagy ő-t?...

Hogy találjam meg a nagy ő-t? Vagy legalább ténylegesen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az nem kifejezés hogy mennyire egyedül vagyok és mennyire magányos vagyok, 1-2 éve minden barátomnak hitt ember és haverom elfordult tőlem 100%osan, és ellenem lett mindenki akivel csak jóba voltam anno. párkapcsolatom is durván véget ért 4 kb éve. egyedül vagyok magányos vagyok nagyon, munkám sincs egy ideje és MINIMUM még 6 hónapig nem is lesz még ha piros hó esne akkor se lehetne melom még sajna.

Amit így magányomban csinálok mindennapjaimban az az hogy segítek anyámnak és apámnak amiben tudok és megkérnek, mivel nincs melom így pénzem se hogy eljárjak akárhova is, de ha pénzem is lenne se tudnék menni mert egyedül nem jó...

Ami erőt adna életemben az az ha megtalálnám a nagy ő-t vagy legalább egy olyan lányt akivel ténylegesen komoly kapcsolatot alakíthatnék ki.

Mit tegyek ? és mit hogyan? ebben a helyzetben ?

netes társkeresőket 3-4 éve kipróbáltam nem vált be és nem is nagyon akarok így ismerkedni neten mert hát az nem az igazi, mert hát az interneten ismerkedés az olyan személytelen!

25F



2014. márc. 17. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nagy Ő helyett elégedj meg a reális közepes ő-vel, benne kevésbé fogsz csalódni, mint a nagy Ő-ben.
2014. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet ha hónapig még munkád?
2014. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hat
2014. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De egyébként nekem is ez a problémám, hogy nincsen hol ismerkednem. Meg a legtöbb helyre egyedül járok ha van valami elintéznivalóm, de most utcán nem tudok úgyse új barátokat szerezni. Ott mindenki siet, rohan, idegbeteg, depis meg minden. Én is. Nem mehetek oda a szimpatikus emberekhez, hogy szia, nincs kedved barátkozni? :) Na a párkapcsolatról meg ne is beszéljünk, azt meg még úgysem lehet találni ha alig jár az ember emberek közé, keveset van köztük.
2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 az nem lényeg.


#4 egyetértek veled!


de választ még most sem kaptam sajnos...

2014. márc. 17. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ vársz? Talán arra, hogy valaki azt mondja majd, hogy menj el a váci utca 121 alatti házszámhoz, mert ott minden problémád megoldódik 1 csapásra, munka nélkül, ingyen?!


Minek neked komoly kapcsolat, ha magadat se tudod eltartani. Egy normális komoly kapcsolat nem csak a néha napi dugásról szól.

2014. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A munka és a párkapcsolat egymástól tök független kérdés. Persze jó, ha a jelöltnek van munkája (minél jobb meló stb) de nem ettől fog működni egy emberi kapcsolat.

Empátia, alkalmazkodó készség, kommunikáció, temperamentum...ezekből tevődik össze a társas kapcsolat.


Ezzel szemben állatira SEMMIT nem tudtunk meg arról hogy hol és hogyan élsz, mi az érdeklődési köröd, milyen munkát nem találsz és úgy egyáltalán milyen ember vagy.

2014. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mégis milyen választ vársz? Talán arra, hogy valaki azt mondja majd, hogy menj el a váci utca 121 alatti házszámhoz, mert ott minden problémád megoldódik 1 csapásra, munka nélkül, ingyen?! "


én a Váci utcába járok tanulni :D

2014. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De egyébként 6-os ez most kicsit kemény volt tőled! Szerencsétlen kérdezőnek most ne legyen senkije, mert épp nem tudja magát eltartani? Akkor nem költözik össze azzal a valakivel rögtön! Milyen szörnyeteg lakozik benned most úgy őszintén? Ezzel az erővel ne legyen egy munkanélkülinek se senkije! Ha házas vagy, akkor ha véletlenül elveszíted a munkád, akkor válj el! Ilyet leírni komolyan! Nem a munka a feltétele a szerelemnek én úgy tudom, de javítsatok ki, ha így van! Az már más dolog, hogy anélkül nem lehet alapozni és tervezni. gondolom nem lesz egész életében ebben a helyzetben a kérdező!
2014. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es! köszönöm szépen! igazad van!
2014. márc. 21. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!