Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Hogyan küzdhetném le ezt a rossz szokásom? L/20

Figyelt kérdés
Mostanában pl. ha barátnőmmel megbeszéljük, hogy hétvégén buli akkor szombaton lemondom, vagy pl. anyummal megbeszéljük, hogy megyünk vásárolni, azt is aznap lemondom.. stb inkább magamba vagyok és tvzek. Persze mindig nagy büntudatom vagy utána, hogy nem mentem.

2014. márc. 21. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy helyett van-ot akartam irni bocsi.
2014. márc. 21. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csinálj magadnak programokat,inkább otthon tévézz,vagy gubbassz.Meg fogod unni,aztán majd jót fog tenni egy kis társaság.Én is így voltam,ez segített.
2014. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem:(
2014. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
(: Szerintem,egy lapra írd le a nap elején,hogy aznapra mi a programod és mindenképp tartsd be ! Ez alatt azt ertem,hogy nem mondod le hacsak beteg nem vagy !( A lustaság is nagy betegség de azt ne engedd hogy befolyásoljon !)Hajrá ! (;
2014. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol én 22 vagyok, de ugyanezt csinálom :D Ami vicces, mert régen nagyon társasági bulizós ember voltam. Elkönyveltem annak, hogy ez egy ilyen időszak.
2014. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg az Igenembert:) és ha hívnak mindig menj, lehet h egy idő után nem fognak hívni, ha sose mész
2014. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!